V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Sedacie súpravy rohové

Usporiadať podľa:

Sedacia súprava ARAMIS roh

Kvalitná rohová sedacia súprava Aramis s úložným priestorom. Doprajte si klasický štýl v modernom dizajne. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€599,00

Sedacia súprava COSTA

Kvalitná sedacia súprava COSTA s úložným priestorom a funkciou rozkladu. Dodajte svojmu interiéru jedinečný vzhľad. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€899,00

Sedacia súprava JORDANIA

Elegantná rozkladacia sedacia súprava JORDANIA s úložným priestorom. Jej krásna silueta pozdvihne Váš interiér. Poťahovú látku súpravy si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok.
€979,00

Sedacia súprava Parma Corner

PARMA CORNER je priestranná sedacia súprava navrhnutá podľa najnovších trendov nábytku. Jednoduchá a elegantná zároveň, vhodná do každého interiéru. Dostupné sú rôzne farebné odtiene látky Ascot.
€1159,00

Sedacia súprava Parma L

PARMA L je sedacia súprava navrhnutá podľa najnovších trendov nábytku. Jednoduchá a elegantná zároveň, vhodná do každého interiéru. Dostupné sú rôzne farebné odtiene látky Ascot.
€839,00

Sedacia súprava Parma Studio

PARMA STUDIO je malá sedacia súprava navrhnutá podľa najnovších trendov nábytku. Jednoduchá a elegantná zároveň, vhodná do každého interiéru. Dostupné sú rôzne farebné odtiene látky Ascot.
€619,00

Sedacia súprava Anafi

Sedacia súprava ANAFI patrí medzi kvalitné rohové sedacie súpravy, ktoré majú praktický úložný priestor a možnosť rozloženia na spanie. Dostupná je v rôznych odtieňoch poťahovej látky ANAFI.
€939,00

Sedacia súprava Dalia

Krásna kvalitná rozkladacia sedacia súprava DALIA s úložným priestorom. Farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok.
€949,00

Sedacia súprava KARL L

Rohová rozkladacia sedacia súprava, ktorá vytvára pohodlné sedenie. Sedacia súpra disponuje úložným priestorom a možnosťou rozloženia.
€399,00