Sedacie súpravy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sedacie súpravy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Royal I

Kvalitná rohová sedacia súprava s praktickými polohovateľnými opierkami hlavy. Sedacia súprava je rozkladacia, vrátane úložného priestoru. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€779,00

Sedacia súprava Royal II

Kvalitná rohová sedacia súprava s praktickými polohovateľnými opierkami hlavy. Sedacia súprava je rozkladacia, vrátane úložného priestoru. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€809,00

Sedacia súprava Royal Max

Kvalitná priestranná rohová sedacia súprava s praktickými polohovateľnými opierkami hlavy. Sedacia súprava je rozkladacia, vrátane úložného priestoru. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€905,00

Sedacia súprava LUXEMBURG 3+2

Krásna a kvalitná sedacia súprava Luxemburg 3+2. Súprava je pevná, bez rozkladu a úložného priestoru. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok a ekokoží.
€738,00

Sedacia súprava ARAMIS 3+1+1

Kvalitná sedacia súprava Aramis 3+1+1 s úložným priestorom. Doprajte si klasický štýl v modernom dizajne. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€919,00

Sedacia súprava ARAMIS roh

Kvalitná rohová sedacia súprava Aramis s úložným priestorom. Doprajte si klasický štýl v modernom dizajne. Dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€599,00

Sedacia súprava HONORATA 3R+1+1

Kvalitná sedacia súprava HONORATA 3R+1+1. Súprava zahŕňa 3-osobovú pohovku a dve kreslá. Je vhodná do tradične zariadených interiérov. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€1257,00

Sedacia súprava JORDANIA

Elegantná rozkladacia sedacia súprava JORDANIA s úložným priestorom. Jej krásna silueta pozdvihne Váš interiér. Poťahovú látku súpravy si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€859,00

Sedacia súprava Parma Corner

PARMA CORNER je priestranná sedacia súprava navrhnutá podľa najnovších trendov nábytku. Jednoduchá a elegantná zároveň, vhodná do každého interiéru. Dostupné sú rôzne farebné odtiene látky Ascot.
€1159,00

Sedacia súprava Parma L

PARMA L je sedacia súprava navrhnutá podľa najnovších trendov nábytku. Jednoduchá a elegantná zároveň, vhodná do každého interiéru. Dostupné sú rôzne farebné odtiene látky Ascot.
€839,00

Sedacia súprava Parma Studio

PARMA STUDIO je malá sedacia súprava navrhnutá podľa najnovších trendov nábytku. Jednoduchá a elegantná zároveň, vhodná do každého interiéru. Dostupné sú rôzne farebné odtiene látky Ascot.
€619,00

Sedacia súprava Anafi

Sedacia súprava ANAFI patrí medzi kvalitné rohové sedacie súpravy, ktoré majú praktický úložný priestor a možnosť rozloženia na spanie. Dostupná je v rôznych odtieňoch poťahovej látky ANAFI.
€939,00