BRUNO skriňa 01

Skriňa 01 je 2-dverová skriňa zo sektorového systému BRUNO. Je to vešiaková skriňa s otvorenou policou v spodnej časti. Vyrába sa v 2 farebných prevedeniach.
*
€132,00

Skriňa 01 je 2-dverová skriňa zo sektorového systému BRUNO. Je to vešiaková skriňa, poskytne Vám teda dostatok odkladacieho priestoru. V spodnej časti je otvorená polica. Skriňa sa vyrába v 2 farebných prevedeniach.

Materiál:

  • laminovaná DTD

Farebné prevedenie:

  • grafit / enigma
  • dub lefkas / biela

Rozmery:

  • šírka / výška / hĺbka (cm): 90/200/58

Dodacia doba je 3-5 týždňov.

Skriňa je súčasťou moderného sektorového systému BRUNO. (kliknite na obrázok)

sektorový systém bruno

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

BRUNO polica 06

Polica 06 je dizajnovo zaujímavá polička zo sektorového systému BRUNO. Poskytne Vám dostatok priestoru na uloženie kníh či fotografií. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€34,00

BRUNO písací stôl 08

Písací stôl 08 je dizajnovo zaujímavý stôl vhodný do detských a študentských izieb. Je súčasťou sektorového systému BRUNO. Vašim deťom poskytne dostatočný priestor na prácu a učenie sa, a zároveň disponuje aj odkladacím priestorom. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€68,00

BRUNO regál 02

Regál 02 je policový regál z moderného sektorového systému BRUNO. Poskytne Vám dostatok odkladacieho priestoru na otvorených policiach, v uzatvorenej časti ako aj v 2 samostatných zásuvkách. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€105,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné