TIMI komoda 05

Komoda 05 je kvalitná moderná 4-zásuvková komoda zo sektorovej detskej izby TIMI. Komoda ponúka dostatok úložného priestoru. Je dostupná v modernom farebnom prevedení Northland / Sonoma Trufla.
€127,00

Komoda 05 je kvalitná 4-zásuvková komoda zo sektrovej detskej izby TIMI. Komoda má jednoduchý ale pritom moderný dizajn, doplnený farebným prevedením Northland v kombinácii so Sonoma Trufla. Komoda poskytne izbe dostatok úložného priestoru a zároveň bude izba pôsobiť čistým a vzdušným dojmom. Vďaka širokej škále samostatných komponentov si môžete zariadiť detskú či študentskú izbu podľa Vašich predstáv a priestorových možností.

Farebné prevedenie:

  • Northland / Sonoma Trufla

Materiál:

  • DTD laminovaná, hr. 16 mm + ABS hrany + kovové úchytky

Rozmery:

  • šírka / výška / hĺbka (cm): 95/101/43

Dodacia doba 2-4 týždne.

Nábytok je súčasťou sektorovej detskej izby TIMI. (kliknite na obrázok)
http://www.nonstop-nabytok.sk/timo-detska-izba
http://www.nonstop-nabytok.sk/timo-detska-izba

 

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si tiež kúpili

TIMI skriňa 10

Skriňa 10 je kvalitná moderná 2-dverová kombinovaná skriňa so zásuvkou zo sektorovej detskej izby TIMI. Skriňa ponúka dostatok úložného priestoru. Je dostupná v modernom farebnom prevedení Northland / Sonoma Trufla.
€167,00

TIMI PC stolík 04

Počítačový stolík 04 je kvalitný počítačový stolík s moderným dizajnom, 3 zásuvkami a výsuvom na klávesnicu zo sektorovej detskej izby TIMI. Je dostupný v modernom farebnom prevedení Northland / Sonoma Trufla.
€119,00

Matrac Classic

Matrac Classic je kvalitný ortopedický matrac. Je vyrobený zo studenej peny s vysokou priedušnosťou. Vašej chrbtici zabezpečí vhodnú ortopedickú podporu a svalom dostatočnú relaxáciu. Súčasťou matraca je poťah z prírodnej antialergickej bavlny.
€109,00
Napíšte vlastnú recenziu
*
*
  • Zlé
  • Výborné