V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Tento produkt je momentálne nedostupný. Informujte sa prostredníctvom chatu nižšie o jeho dostupnosti.

Detská multifunkčná zostava - NUKI NU9

Detská vysoko variabilná a multifunkčná zostava zo sektoru NUKI.
*
€408,00

NOVINKA

Detská vysoko variabilná a multifunkčná zostava zo sektoru NUKI. Zostava obsahuje množstvo odkladacieho priestoru a bude rásť spolu s Vašim dieťaťom od narodenia až do školského veku.

Jej variabilita spočíva v tom, že v prípade potreby (dieťa vyrastie z detskej postieľky) je možné zostavu rozobrať na 5 samostatných a plne funčných kusov nábytku (viď. obrázky NU9 A, NU9 B, NU9 C, NU9 D, NU9 E), a rozostaviť ich po detskej izbe podľa Vašich potrieb. Prebaľovací putl NU14+NU15, zábranu NU 17 a matrace v prípade potreby doobjednať samostatne.

Spočiatku Vám zostava poslúži ako detská postieľka s komodou, ktorú môžete pomocou rámu v našej ponuke, premeniť na prebaľovací pult. Poteší Vás komoda a množstvo ďalšieho úložného priestoru vo forme políc a šuflíkov. Ako bude Vaše dieťatko rásť, môžete postieľku rozkladať. Jej rozložením vznikne z postieľky zariadnie celej destkej izby!!! Z postieľky vznikne plnohodnotná detská posteľ vedľa, ktorej môžete uložiť nočný stolík. Komodu a PC stolík môžete uložiť voľne podľa Vašich predstáv a priestorových možností. Multifuknčná polica dobre poslúži ako knihovnička na stene alebo na odloženie hračiek.

Detská postieľka sa tak transformuje na posteľ pre Vaše dieťa + komodu + PC stolík + nočný stolík + multi-funkčnú policu.

Táto zostava nieje zaujímavá len svojou variabilitou a multifunkčnosťou. Zaujme Vás aj jej nadčasovosť a to vďaka dekoru Nórskej borovice. Nábytok pôsobí moderne a elegantne.

Na komodu je možné doobjednať rám NU14, prebaľovací pult NUKI NU15 a zábranu proti pádu dieťaťa NU 17. (dole)

Zostava je DODÁVANÁ S ROŠTOM BEZ MATRACA.

MATRAC 1200/600/80 v prípade v zloženom stave (detská postieľka), alebo 1900 /800 v pripade rozloženia zostavy (detské jednolôžko)  JE POTREBNÉ DOOBJEDNAŤ. (DOLE)

MATERIÁL:

  • vysoko kvalitná laminovaná DTD

FAREBNÉ PREVEDENIE:

  • NÓRSKA BOROVICA / MALINOVÁ
  • NÓRSKA BOROVICA / MODRÁ

ROZMER:

š/h/v (mm)

1945 / 945 / 1000

Dodacia doba 3-5 týždňov.

Nábytok je súčasťou sektorového  kompletu NUKI, kliknite na obrázok:

 

 

DODÁVANÉ V DEMONTE S MONTÁŽNYM NÁVODOM.