Manželské postele

Usporiadať podľa:

Manželská posteľ ZAHARA 160

Pevná kovová manželská posteľ v zlatom farebnom prevedení. Posteľ je bez úložného priestoru.
€143,00

Manželská posteľ s nebesami ABENA

Pevná kovová manželská posteľ s nebesami v čiernom farebnom prevedení. Posteľ je bez úložného priestoru.
€169,00

KORA manželská posteľ KLS 160/180

Manželská posteľ v klasickom štýle s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení a 2 veľkostných prevedení. Posteľ je súčasťou sektorového systému KORA.
€319,00

Manželská posteľ Lamica 140

Štýlová manželská posteľ dostupná vo veľkosti 140x200cm. Nádherne stylovaná čalúnená posteľ s vysokým čelom rozžiari Vašu spálnu aj vďaka širokej ponuke farieb čalúnenia. Môžete si vybrať klasické tlmené tóny alebo odvážne odtiene ružovej a žltej.
€609,00

Manželská posteľ Lamica 160/180

Štýlová manželská posteľ dostupná v dvoch veľkostiach. Nádherne stylovaná čalúnená posteľ s vysokým čelom rozžiari Vašu spálnu aj vďaka širokej ponuke farieb čalúnenia. Môžete si vybrať klasické tlmené tóny alebo odvážne odtiene ružovej a žltej.
€635,00

Posteľ Kosma 120/140

Kvalitná masívna posteľ v 5 farebných prevedeniach.
€160,00

Manželská posteľ BED-1907 BK

Krásna, indrustriálna manželská posteľ. Kovová posteľ dostupná v čiernej matnej farbe. Spestrí každú izbu v byte aj v dome.
€169,00

Manželská posteľ BED-1922 BK

Krásna, indrustriálna manželská posteľ. Kovová posteľ dostupná v čiernej matnej farbe o rozmere 140x200cm. Spestrí každú izbu v byte aj v dome.
€189,00

Manželská posteľ BED-1924 BK

Krásna, indrustriálna manželská posteľ. Kovová posteľ dostupná v čiernej matnej farbe. Spestrí každú izbu v byte aj v dome.
€209,00

Manželská posteľ LEVANTER 160

Manželská posteľ LEVANTER 160 je dizajnová a luxusná posteľ so širokým prešívaným čelom. LEVANTER 160 je vyrábaná v sivom farebnom prevedení. Posteľ je dodávaná s roštom, bez matraca.
€527,00

INDIANAPOLIS manželská posteľ 19

Manželská posteľ INDIANAPOLIS 19 je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Posteľ s ostatnými prvkam nábytku je vhodná na zariadenie spální, študentských izieb. Je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€299,00

Manželská posteľ Alpera

Manželská posteľ Alpera je moderná posteľ vyrábaná z masívneho borovicového dreva. Posteľ je dodávaná s rolovaným roštom.
€179,00

Kategória manželské postele ponúka širokú ponuku postelí či už drevených alebo čalúnených.

Drevené postele sú často označované ako ,,najzdravšie“ postele. Sú na nožičkách a matrac je tak odvetraný zhora aj zospodu. Hoci drevené postele majú často jednoduchú konštrukciu, môžu disponovať aj úložným priestorom. Tieto postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových a farebných variantoch.

Čalúnené postele sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube. Zrejme aj vďaka širokej škále poťahových látok, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Môžete si vybrať materiál ako aj farebné prevedenie látky na matrac postele a samostatne na korpus postele. Čalúnené postele pôsobia mohutne a stanú sa tak centrálnym komponentom nábytku vo Vašej spálni. Tieto postele majú praktický úložný priestor.