Postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Manželská posteľ Brenda 160

Jednoduchá moderná kovová manželská posteľ. Posteľ je dostupná v bielom farebnom prevedení.
€179,00

Manželská posteľ CASSA

Manželská posteľ CASSA z modelovej rady TOP EXCLUSIVE je jedinečný komfortný výrobok, ktorý je vyrobený za priaznivú cenu v modernom dizajne. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej škály poťahových látok, matraca a taktiež tvaru, veľkosti a farby nôh. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€709,00

Manželská posteľ Cassandra 160

Manželská posteľ Cassandra 160 je moderná manželská posteľ. Je dodávaná s roštom bez matraca. Vyrába sa v štýlovej čierno-bielej kombinácií. Je potiahnutá ekokožou.
€339,00

Manželská posteľ Cassandra-S 140/160

Manželská posteľ Cassandra-S je moderná manželská posteľ. Má praktický úložný priestor v 2 zásuvkách. Je dodávaná s roštom bez matraca. Vyrába sa v štýlovej čierno-bielej kombinácií. Je potiahnutá ekokožou. Môžete si vybrať z 2 veľkostných prevedení.
€405,00

Manželská posteľ CORA

Manželská posteľ CORA z modelovej rady LUXUS je jedinečný komfortný výrobok, ktorý je vyrobený za priaznivú cenu v modernom dizajne. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej škály poťahových látok. Možnosť výberu typu roštu. Získajte jedinečný dizajn postele vďaka možnosti výberu typu, farebného prevedenia a veľkosti nôh postele. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€611,00

Manželská posteľ Dakota 160

Manželská posteľ Dakota 160 je moderná manželská posteľ. Je dodávaná s roštom bez matraca. Vyrába sa v štýlovej kombinácii čiernej ekokože a chrómových doplnkov.
€299,00

Manželská posteľ DALAS

Manželská posteľ DALAS s úložným priestorom, 2 vankúšmi a kovovým čelom na nožičkách. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu s molitanovým alebo sendvičovým matracom, podľa Vášho výberu. Farebné prevedenie matraca ako aj korpusu si môžete vybrať podľa vlastných predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok.
€299,00

Manželská posteľ DESIGN

Manželská posteľ DESIGN je moderná manželská posteľ s veľkým úložným priestorom. Môžete si vybrať jeden z 3 rozmerov a 2 typov matraca. K dispozícií máte širokú škálu látok a ekokoži pre čalúnenie postele. Farebné prevedenie si tak vyberiete Vy sami. Jedinečný dizajn postele dosiahnete aj vďaka možnosti výberu typu, veľkosti a farebného prevedenia nôh. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€435,00

Manželská posteľ DESJO 53 - 160

Posteľ 53 je moderná drevená posteľ zo sektorového systému DESJO.
€186,00

Manželská posteľ DINA

Manželská posteľ DINA z modelovej rady LUXUS je jedinečný komfortný výrobok, ktorý je vyrobený za priaznivú cenu v modernom dizajne. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej škály poťahových látok, typu roštu, tvaru veľkosti a farebného prevedenia nôh. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€611,00

Manželská posteľ DONA

Manželská posteľ DONA z modelovej rady EXTRA je vyrobená s ohľadom na dobré úžitkové vlastnosti za prijateľnú cenu. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej škály poťahových látok. jedinečný dizajn postele dosiahnete aj vďaka možnosti výberu typu, veľkosti a farebného prevedenia nôh postele. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€384,00

Manželská posteľ Doris 160

Manželská posteľ Doris 160 je moderná manželská posteľ. Je dodávaná s roštom bez matraca. Vyrába sa v štýlovej kombinácii sivej látky a drevených nôh.
€252,00

V posteli človek trávi až tretinu svojho života. Výberu postele by ste teda mali venovať dostatočný čas. V našej kategórií ,,Postele“, sme ich rozčlenili do niekoľkých podkategórii, pre Vašu ľahšiu orientáciu.
Prvou otázkou pri výbere postele je: Pre koho hľadáte posteľ? Potrebujete posteľ manželskú alebo jednolôžkovú? Alebo hľadáte posteľ pre Vaše deti? Pozrite si podkategórie Detské postele a Poschodové postele.
Pri výbere postele je dôležité jej prevedenie, respektíve materiál z akého je posteľ vyrobená. Postele sme rozčlenili na drevené, čalúnené, a postele z masívu.

Drevené postele

Drevené postele sú často označované ako ,,najzdravšie“ postele. Sú na nožičkách a matrac je tak odvetraný zhora aj zospodu. Hoci drevené postele majú často jednoduchú konštrukciu, môžu disponovať aj úložným priestorom. Tieto postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových a farebných variantoch.

Čalúnené postele

Čalúnené postele sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube. Zrejme aj vďaka širokej škále poťahových látok, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Môžete si vybrať materiál ako aj farebné prevedenie látky na matrac postele a samostatne na korpus postele. Čalúnené postele pôsobia mohutne a stanú sa tak centrálnym komponentom nábytku vo Vašej spálni. Tieto postele majú praktický úložný priestor.

Postele z masívu

Postele z masívu, zaujmú tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Tvrdé bukové drevo dodáva posteli luxusný dojem.