Postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Manželská posteľ Box Spring Lucia

Manželská posteľ Lucia je moderná posteľ typu box spring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania. Má zaujímavý dizajn a jej farebné prevedenie si vyberiete sami. Možnosť výberu matraca. jedinečný dizajn postele získate vďaka možnosti výberu typu a farebného prevedenia nôh. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€1320,00
€792,00
-40%

Manželská posteľ Box Spring Marco

Manželská posteľ Marco je moderná posteľ typu box spring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania. Má zaujímavý dizajn a jej farebné prevedenie si vyberiete sami. Možnosť výberu matraca, typu, veľkosti a farebného prevedenia nôh postele. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€1320,00
€792,00
-40%

Manželská posteľ Box Spring Murano

Manželská posteľ Murano je moderná posteľ typu box spring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania. Má zaujímavý dizajn a jej farebné prevedenie si vyberiete sami. Možnosť výberu matraca. Jedinečný dizajn postele získate aj vďaka možnosti výberu typu a farby nôh. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€1320,00
€792,00
-40%

Manželská posteľ Box Spring Rialto

Manželská posteľ Rialto je moderná posteľ typu box spring. Má úložný priestor a ponúka možnosť polohovania. Má zaujímavý dizajn a jej farebné prevedenie si vyberiete sami. Možnosť výberu matraca, typu, veľkosti a farebného prevedenia nôh postele. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€1320,00
€792,00
-40%

Manželská posteľ Brenda 160

Jednoduchá moderná kovová manželská posteľ. Posteľ je dostupná v bielom farebnom prevedení.
€179,00

Manželská posteľ CASSA

Manželská posteľ CASSA z modelovej rady TOP EXCLUSIVE je jedinečný komfortný výrobok, ktorý je vyrobený za priaznivú cenu v modernom dizajne. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej škály poťahových látok, matraca a taktiež tvaru, veľkosti a farby nôh. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€709,00

Manželská posteľ Cassandra 160

Manželská posteľ Cassandra 160 je moderná manželská posteľ. Je dodávaná s roštom bez matraca. Vyrába sa v štýlovej čierno-bielej kombinácií. Je potiahnutá ekokožou.
€339,00

Manželská posteľ Cassandra-S 140/160

Manželská posteľ Cassandra-S je moderná manželská posteľ. Má praktický úložný priestor v 2 zásuvkách. Je dodávaná s roštom bez matraca. Vyrába sa v štýlovej čierno-bielej kombinácií. Je potiahnutá ekokožou. Môžete si vybrať z 2 veľkostných prevedení.
€405,00

Manželská posteľ CEZ22 - CEZAR

Posteľ CEZ22 je manželská posteľ zo sektoru CEZAR. Má moderný, zaujímavý dizajn. Posteľ je dodávaná s roštom bez matraca. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení. Posteľ je dostupná v rozmere 160x200 cm.
€165,00

Manželská posteľ CEZ23 - CEZAR

Manželská posteľ CEZ23 s roštom bez matraca zo sektoru CEZAR. Posteľ je dostupná v rozmere 140x200 cm. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€135,00

Manželská posteľ CORA

Manželská posteľ CORA z modelovej rady LUXUS je jedinečný komfortný výrobok, ktorý je vyrobený za priaznivú cenu v modernom dizajne. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej škály poťahových látok. Možnosť výberu typu roštu. Získajte jedinečný dizajn postele vďaka možnosti výberu typu, farebného prevedenia a veľkosti nôh postele. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€611,00

Manželská posteľ Dakota 160

Manželská posteľ Dakota 160 je moderná manželská posteľ. Je dodávaná s roštom bez matraca. Vyrába sa v štýlovej kombinácii čiernej ekokože a chrómových doplnkov.
€299,00

V posteli človek trávi až tretinu svojho života. Výberu postele by ste teda mali venovať dostatočný čas. V našej kategórií ,,Postele“, sme ich rozčlenili do niekoľkých podkategórii, pre Vašu ľahšiu orientáciu.
Prvou otázkou pri výbere postele je: Pre koho hľadáte posteľ? Potrebujete posteľ manželskú alebo jednolôžkovú? Alebo hľadáte posteľ pre Vaše deti? Pozrite si podkategórie Detské postele a Poschodové postele.
Pri výbere postele je dôležité jej prevedenie, respektíve materiál z akého je posteľ vyrobená. Postele sme rozčlenili na drevené, čalúnené, a postele z masívu.

Drevené postele

Drevené postele sú často označované ako ,,najzdravšie“ postele. Sú na nožičkách a matrac je tak odvetraný zhora aj zospodu. Hoci drevené postele majú často jednoduchú konštrukciu, môžu disponovať aj úložným priestorom. Tieto postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových a farebných variantoch.

Čalúnené postele

Čalúnené postele sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube. Zrejme aj vďaka širokej škále poťahových látok, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Môžete si vybrať materiál ako aj farebné prevedenie látky na matrac postele a samostatne na korpus postele. Čalúnené postele pôsobia mohutne a stanú sa tak centrálnym komponentom nábytku vo Vašej spálni. Tieto postele majú praktický úložný priestor.

Postele z masívu

Postele z masívu, zaujmú tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Tvrdé bukové drevo dodáva posteli luxusný dojem.