Detské izby

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie detské izby. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

APETITO závesná polica A11

Závesná polica zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby.
€15,00

APETITO závesná skrinka A10

2-dverová závesná skrinka zo sektorovej izby Apetito. Moderný sektorový systém APETITO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Závesná skrinka je dostupná v 3 farebných prevedeniach.
€65,00

FIGO skriňa 2D4S 06

2-dverová skriňa so 4 zásuvkami zo sektorovej izby Figo. Moderný sektorový systém FIGO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Skriňa je dostupná v bielom prevedení s koženými úchytkami.
€222,00

FIGO skriňa 3D4S 19

3-dverová skriňa so 4 zásuvkami zo sektorovej izby Figo. Moderný sektorový systém FIGO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Skriňa je dostupná v bielom prevedení s koženými úchytkami.
€319,00

FIGO komoda 3S 02

3-zásuvková komoda zo sektorovej izby Figo. Moderný sektorový systém FIGO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Komoda je dostupná v bielom prevedení s koženými úchytkami.
€107,00

FIGO nočný stolík 22

Nočný stolík s 1 zásuvkou zo sektorovej izby Figo. Moderný sektorový systém FIGO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Nočný stolík je dostupný v bielom prevedení s koženou úchytkou.
€51,00

FIGO písací stolík 08

Písací stolík s 3 zásuvkami zo sektorovej izby Figo. Moderný sektorový systém FIGO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Písací stolík je dostupný v bielom prevedení s koženými úchytkami.
€117,00

FIGO posteľ 36

Posteľ FIGO zo sektorovej izby Figo. Moderný sektorový systém FIGO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Posteľ je dostupná v bielom prevedení.
€81,00

FIGO závesná polica 09

Závesná polica zo sektorovej izby Figo. Moderný sektorový systém FIGO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Polica je dostupná v bielom prevedení.
€51,00

FIGO komoda 4S1D 03

1-dverová komoda s 3 zásuvkami zo sektorovej izby Figo. Moderný sektorový systém FIGO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Komoda je dostupná v bielom prevedení s koženými úchytkami.
€133,00

DETSKÝ NÁBYTOK

Detská izba plní v živote Vašich ratolestí nezastupiteľnú úlohu. Prvé roky v ňom dieťa trávi hrou, takže nároky na vybavenie nie sú až také vysoké. Až s nástupom do školy začne postupne využívať všetky zariadenia svojej izby. Nastane doba, kedy Váš potomok začne vo svojej izbe tráviť viac času, plniť v ňom svoje povinnosti a z obľúbenej herne sa razom stane detská pracovňa. Z toho dôvodu by ste nemali výber detského nábytku a ďalších doplnkov ponechať na náhodu.

V našom sortimente nájdete široký výber zo základných kusov detského nábytku, bez ktorého sa žiadna detská izba nezaobíde. Detské otočné stoličky, stoly, detské postele alebo nábytkové steny v ponuke detských izieb sú k dispozícii v rôznych materiálových a dizajnových prevedeniach. Pretože chce každý pre svoje deti len to najlepšie, ponúka NONSTOP-NÁBYTOK veselý a funkčný detský nábytok. S ním budú Vaše deti bezpečne a zdravo rásť.

Stačí si len vybrať, v akom štýle chcete detskú izbu vybaviť. Kategória detské izby je priebežne dopĺňaná o vybrané kúsky nábytku, ktorý poteší. Pre mladšie deti môžete zvoliť farebnejšie kusy nábytku a vybavenia s detskými dekoráciami. Staršie deti a študenti iste ocenia jednoduchšie varianty nábytkových radov. Svoju izbu si nakoniec vyzdobia sami podľa svojho vkusu, ktorému "mi rodičia už nerozumieme" .

DETSKÉ IZBY

Kompletne zariadiť novú detskú či študentskú izbu môže byť náročné z hľadiska architektonického riešenia a investovaného času i peňazí do všetkého vybavenia. NONSTOP-NÁBYTOK sa snaží v týchto situáciách vychádzať svojim zákazníkom v ústrety. Ponúkame celkové riešenia detských izieb prostredníctvom špeciálnych nábytkových programov.

Mimo to si môže klient vybrať len tie kusy detského nábytku, ktorými práve potrebujete doplniť izbu svojho potomka. Nábytkové sady zahŕňajú rôzne typy úložných priestorov, ktoré školáci do posledného miestečka  využijú. Skrine, komody a police môžete kombinovať podľa vlastného vkusu a dispozícií detskej izby. Nábytkový program ďalej ponúka písací alebo počítačový stôl, konferenčný stolík na odkladanie maličkostí a samozrejme aj detskú posteľ.

Posteľ je súčasťou každého ponúkaného nábytkového programu do detskej izby. Ak budete mať ale záujem iba o lôžko, môžete sa pozrieť na samostatne predávané postele. Detské postele sa vyrábajú v obvyklých rozmeroch, takže na nej Vaše dieťa bude môcť spať až do doby, než úplne vyrastie.