Tento produkt je momentálne nedostupný. Informujte sa prostredníctvom chatu nižšie o jeho dostupnosti.

Manželská posteľ MAŠA

Manželská posteľ MAŠA s úložným priestorom, 2 vankúšmi a kovovým čelom na nožičkách. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu s molitanovým alebo sendvičovým matracom, podľa Vášho výberu. Farebné prevedenie matraca ako aj korpusu si môžete vybrať podľa vlastných predstáv. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok.
*
*

(uveďte názov a číslo Vami vybranej látky)

(uveďte názov a číslo Vami vybranej látky/ekokože)

€285,00

Manželská posteľ na lamelovom rošte s úložným priestorom na nožičkách a kovovým čelom. Posteľ spĺňa všetky požiadavky na zdravý spánok, relax, dizajn, využitie úložného priestoru s dobrým prístup otvárajúci sa od nôh. Súčasťou postele sú 2 vankúše. Matracpostele je celoplošný, včalúnený na lamelovom rošte.

MOŽNOSŤ VÝBERU MATRACA:

  • MOLITANOVÝ - hrúbka 10 cm, nosnosť do 100 kg
  • SENDVIČOVÝ - hrúbka 12 cm (kombinácia 9 cm PUR pena gramáž 30kg/m3 + 3 cm komfortná vysoko pružná pena - gramáž 35kg/m3), nosnosť 110 kg

Farebné prevedenie: (kliknite na kategóriu)

Do poznámky prosím uveďte názov poťahovej látky na čalúnenie matraca a čalúnenie korusu.
Látky z 1. a 2. cenovej skupiny môžte kombinovať. Pri kombinácii bude cena za 2.cenovú skupinu látok.

Koordinát - je látka používaná na čalúnenie dreveného rámu (korpusu) výrobku a lemu čela výrobku. V prípade, že si koordinát nevyberiete bude celý výrobok očalunený rovnakou látkou.

Rozmery:

  • dĺžka / šírka (cm): 200/140
  • plocha na spanie: 140x200 cm
  • výška sedu s nožičkami: 52 cm

Dodacia doba je 2-4 týždne.

Atypické rozmery sú oceňované individuálne. Prosíme kontaktujte nás, aký rozmer potrebujete a my Vám zašleme cenovú ponuku.