Postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Viacúčelová čalúnená posteľ BARI

Viacúčelová zostava BARI s úložným priestorom na nožičkách. Zostava môže slúžiť ako rohová sedačka a následne sa jednoduchou úpravou zmení na manželskú posteľ či 2 váľandy. Vďaka pružinovému alebo sendvičovému matracu bude sedačka slúžiť ako plnohodnotná posteľ. K dispozícií máme širokú škálu poťahových látok na čalúnenie, čo Vám umožňuje vybrať si farebnú kombináciu podľa vlastných predstáv. Kvalitná zostava od SLOVENSKÉHO výrobcu. Rozmer: sedacia súprava - 2900 x 2100 mm, jedno lôžko - 820 x 1950 x 520 mm
€829,00

ZONDA posteľ Z12

Posteľ Z12 je jednolôžková posteľ z moderného sektoru ZONDA. Posteľ má zaujímavý dizajn a je dodávaná s roštom. Vyrába sa v trendovom sivom prevedení.
€155,00

Manželská posteľ Avanti 160

Moderná elegantná manželská posteľ s prešívaným čelom a úložným priestorom. Posteľ je dostupná v sivom prevedení.
€467,00

Manželská posteľ Betina 160

Moderná elegantná manželská posteľ s prešívaným čelom a úložným priestorom. Posteľ je dostupná v sivom prevedení.
€354,00

Manželská posteľ Cassidy 160

Moderná kvalitná manželská posteľ vo vidieckom štýle s čalúneným čelom. Posteľ je dostupná v prevedení dreva orech v kombinácii so sivou látkou.
€385,00

Manželská posteľ Merida 160

Moderná elegantná manželská posteľ v modernom dizajne s prešívaným čelom a úložným priestorom. Posteľ je dostupná v 3 farebných prevedenia.
€332,00

Manželská posteľ Santino 160

Moderná elegantná manželská posteľ s prešívaným čelom. Posteľ je dostupná v sivom farebnom prevedení. Nemá úložný priestor.
€400,00

Posteľ Elanda 140/160

Moderná elegantná posteľ s prešívaným čelom . Posteľ má moderný dizajn doplnený drevenými nožičkami. Môžete si vybrať až z 3 farebných a 2 veľkostných prevedení. Posteľ je bez úložného priestoru.
€279,00

LIMA posteľ LOZ-90/120 - biela

Jednolôžková posteľ s jednoduchým moderným dizajnom. Možnosť výberu z 2 veľkostných variánt. Posteľ je dostupná v bielom farebnom prevedení.
€103,00

LIMA posteľ LOZ-90/120 - dub sonoma

Jednolôžková posteľ s jednoduchým moderným dizajnom podčiarknutým obľúbeným dekorom dub sonoma. Možnosť výberu z 2 veľkostných variánt.
€94,00

Posteľ Mito 140

Kvalitná moderná posteľ na chrómových nožičkách čalúnená bielou ekokožou.
€305,00

Posteľ Siena 120

Jednolôžková kovová posteľ v bielom farebnom prevedení.
€198,00

V posteli človek trávi až tretinu svojho života. Výberu postele by ste teda mali venovať dostatočný čas. V našej kategórií ,,Postele“, sme ich rozčlenili do niekoľkých podkategórii, pre Vašu ľahšiu orientáciu.
Prvou otázkou pri výbere postele je: Pre koho hľadáte posteľ? Potrebujete posteľ manželskú alebo jednolôžkovú? Alebo hľadáte posteľ pre Vaše deti? Pozrite si podkategórie Detské postele a Poschodové postele.
Pri výbere postele je dôležité jej prevedenie, respektíve materiál z akého je posteľ vyrobená. Postele sme rozčlenili na drevené, čalúnené, a postele z masívu.

Drevené postele

Drevené postele sú často označované ako ,,najzdravšie“ postele. Sú na nožičkách a matrac je tak odvetraný zhora aj zospodu. Hoci drevené postele majú často jednoduchú konštrukciu, môžu disponovať aj úložným priestorom. Tieto postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových a farebných variantoch.

Čalúnené postele

Čalúnené postele sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube. Zrejme aj vďaka širokej škále poťahových látok, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Môžete si vybrať materiál ako aj farebné prevedenie látky na matrac postele a samostatne na korpus postele. Čalúnené postele pôsobia mohutne a stanú sa tak centrálnym komponentom nábytku vo Vašej spálni. Tieto postele majú praktický úložný priestor.

Postele z masívu

Postele z masívu, zaujmú tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Tvrdé bukové drevo dodáva posteli luxusný dojem.