Postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Manželská posteľ Aderito 160/180

Manželská posteľ Aderito je moderná čalúnená posteľ boxspringového typu. Posteľ má čelo s prešitím. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať zo širokej ponuky látok. Posteľ je možné objednať v rozmere 160x200 cm alebo 180x200 cm.
€819,00

Manželská posteľ ALENA 180

Moderná manželská posteľ ALENA s úložným priestorom, polohovacím roštom a ortopedickým matracom. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie korpusu postele. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€769,00

Manželská posteľ Alice 160/180

Manželská posteľ Alice je moderná čalúnená posteľ boxspringového typu s prešívaným čelom. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať zo širokej ponuky látok. Posteľ je možné objednať v rozmere 160x200 cm alebo 180x200 cm.
€719,00

Manželská posteľ Asteria 160/180

Manželská posteľ Asteria je moderná čalúnená posteľ s výrazným a krásnym prešívaným korpusom. Posteľ je dodávaná vrátane pružinového matraca a toppera. Viete si ju prispôsobiť svojmu prostrediu rozmerom a farebným prevedením.
€739,00

Manželská posteľ Balvin 160/180

Posteľ Balvin je moderná čalúnená posteľ boxspringového typu. Posteľ má prešívané čelo doplnené o kryštáliky. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať zo širokej ponuky látok. Posteľ je možné objednať v rozmere 160x200 cm alebo 180x200 cm.
€779,00

Manželská posteľ BRIGITA

Manželská posteľ BRIGITA s úložným priestorom. Môžete si vybrať až zo 4 druhov matraca a 2 veľkostných prevedení pre Vaše maximálne pohodlie. K dispozícií je široká škála poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€409,00

Manželská posteľ Candice 160/180

Exkluzívna boxspringová manželská posteľ Candice s úložným priestorom. Doprajte si zmenu vo veľkom štýle. Posteľ je dostupná v 2 veľkostiach a širokej škále poťahových látok.
€969,00

Manželská posteľ CARMEN

Moderná manželská posteľ CARMEN s vystuženým odvetrateľným bielym úložným priestorom. Môžete si vybrať molitanový, sendvičový alebo pružinový matrac. Posteľ bude ladiť v akomkoľvek priestore nakoľko máme k dispozícií širokú škálu poťahových látok na čalúnenie matraca a korpusu. Kvalitná posteľ od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€429,00

Manželská posteľ Damaso 160/180

Manželská posteľ Damaso je moderná čalúnená posteľ boxspringového typu s jemne prešívaným čelom. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať zo širokej ponuky látok. Posteľ je možné objednať v rozmere 160x200 cm alebo 180x200 cm.
€729,00

Manželská posteľ DENISA

Posteľ DENISA je kvalitná dvojlôžková posteľ, súčasťou ktoré je veľký úložný priestor. Posteľ je od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€375,00

Manželská posteľ Evora 160

Moderná elegantná manželská posteľ s prešívaným čelom a úložným priestorom. Posteľ je dostupná v béžovom prevedení.
€609,00
€575,00
-5%

Manželská posteľ Idris 160/180

Manželská posteľ IDRIS je moderná čalúnená posteľ boxspringového typu. Posteľ má zaujímavo prešívané čelo. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať zo širokej ponuky látok. Posteľ je možné objednať v rozmere 160x200 cm alebo 180x200 cm.
€729,00

V posteli človek trávi až tretinu svojho života. Výberu postele by ste teda mali venovať dostatočný čas. V našej kategórií ,,Postele“, sme ich rozčlenili do niekoľkých podkategórii, pre Vašu ľahšiu orientáciu.
Prvou otázkou pri výbere postele je: Pre koho hľadáte posteľ? Potrebujete posteľ manželskú alebo jednolôžkovú? Alebo hľadáte posteľ pre Vaše deti? Pozrite si podkategórie Detské postele a Poschodové postele.
Pri výbere postele je dôležité jej prevedenie, respektíve materiál z akého je posteľ vyrobená. Postele sme rozčlenili na drevené, čalúnené, a postele z masívu.

Drevené postele

Drevené postele sú často označované ako ,,najzdravšie“ postele. Sú na nožičkách a matrac je tak odvetraný zhora aj zospodu. Hoci drevené postele majú často jednoduchú konštrukciu, môžu disponovať aj úložným priestorom. Tieto postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových a farebných variantoch.

Čalúnené postele

Čalúnené postele sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube. Zrejme aj vďaka širokej škále poťahových látok, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Môžete si vybrať materiál ako aj farebné prevedenie látky na matrac postele a samostatne na korpus postele. Čalúnené postele pôsobia mohutne a stanú sa tak centrálnym komponentom nábytku vo Vašej spálni. Tieto postele majú praktický úložný priestor.

Postele z masívu

Postele z masívu, zaujmú tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Tvrdé bukové drevo dodáva posteli luxusný dojem.