Sedacie súpravy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sedacie súpravy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Pohovka CORNER + taburetka

Rozkladacia pohovka CORNER má moderný dizajn a disponuje možnosťou rozloženia. Súčasťou pohovky je taktiež taburetka. K dispozícií sú 2 farebné prevedenia látok na čalúnenie. Pohovka je na chrómových nožičkách.
€332,00

Sedacia súprava Oslo 3S+2S+1S

Zostava 3 samostatných komponentov - pohovky, dvojkresla a kresla. Každý diel sedacej súpravy disponuje funkciou polohovania. Sedacia súprava je čalúnená sivou poťahovou látkou. Sedacia súprava je bez úložného priestoru.
€1435,00

Sedacia súprava Corblack

Moderná rohová sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru. Štýlová sedacia súprava sa skvele hodí na zariadenie obývacích izieb ale aj kancelárií. Pohodlná sedacia súprava je dostupná v rôznych farebných prevedeniach.
€859,00

Sedacia súprava Cornelia

Moderná rohová sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si vyberte z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€859,00

Sedacia súprava M2K

M2K je štýlová rohová, rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom. Krásne vynikne vo Vašej obývačke aj vďaka dizajnu a súmerným líniám. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€729,00

Sedacia súprava Lorelle

Krásna, moderná sedacia súprava Lorelle Vás zaujme svojími dizajnom. Sedacia súprava s prešitím pôsobí veľmi elegantne a bude určite ozdobou Vašej obývacej izby. Atypické nožičky dodávajú celkovému vzhľadu sedacej súpravy punc výnimočnosti.
€869,00

Sedacia súprava Roberto

Sedacia súprava Roberto je krásna prešívaná sedacia súprava ozdobená farebnými vankúšmi, ktoré Vám poskytnú dokonalé pohodlie. Je to moderná a kvalitná sedacia súprava bez rozkladu a úložného priestoru. Možnosť výberu z viacerých farebných prevedení.
€608,00

Sedacia súprava Madera

Sedacia súprava Madera je moderná rohová rozkladacia súprava s úložným priestorom. Sedacia súprava je univerzálna a dostupná vo viacerých farebných prevedeniach.
€310,00

Sedacia súprava Bjorn

Sedacia súprava Bjorn je moderná rohová súprava. Disponuje úložným priestorom a mechanizmom rozkladu pre príležitostné spanie. Sedacia súprava je univerzálna. Farebné prevedenie si môžete vybrať z množstva dostupných látok.
€419,00

Sedacia súprava Korfu

Sedacia súprava Korfu je moderná rohová súprava. Disponuje až 2 úložnými priestormi a mechanizmom rozkladu pre príležitostné spanie. Sedacia súprava je univerzálna. Farebné prevedenie si môžete vybrať z množstva dostupných látok a ekokoží.
€522,00

Sedacia súprava Brando

Moderná sedacia súprava Brando je rozkladacia súprava s úložným priestorom. Má jednoduché línie. Je dostupná v rôznom farebnom prevedení.
€289,00