Sedacie súpravy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sedacie súpravy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Sedacia súprava WESTPOINT

Rohová rozkladacia sedacia súprava WESTPOINT v modernom dizajne. Sedacia súprava je na chrómových nožičkách a má praktický úložný priestor. K dispozícií máte širokú škálu poťahových látok. Môžete kombinovať farby a vzory podľa Vašej predstavy.
€599,00

Sektorová sedacia súprava AVA FAMM

AVA FAMM je moderná sedacia súprava s pevným typom operadla. Sedacia súprava je sektorová a disponuje širokou ponukou komponentov, vďaka čomu si môžete vyskladať sedačku do takého tvaru a rozmeru, aký potrebujete. Sedacia súprava AVA FAMM tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

Sektorová sedacia súprava AVA TEMPO

AVA TEMPO je moderná sedacia súprava s pevným typom operadla s polohovateľnými opierkami hlavy. Sedacia súprava je sektorová a disponuje širokou ponukou komponentov, vďaka čomu si môžete vyskladať sedačku do takého tvaru a rozmeru, aký potrebujete. Sedacia súprava AVA TEMPO tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.

Sedacia súprava AVA TINY

AVA TINY je moderná rohová sedacia súprava. Má praktický úložný priestor a je rozkladacia. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava AVA TINY tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok a ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€769,00

Sedacia súprava STACY 3+1+taburetka

Kvalitná moderná sedacia súprava vyrobená s dôrazom na kvalitu. Pohovka je rozkladacia s úložným priestorom. Úložný priestor je taktiež súčasťou taburetky. K dispozícii je široká ponuka poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€899,00

Sedacia súprava TAMMY 3+1+1

Kvalitná moderná sedacia súprava vyrobená s dôrazom na kvalitu. Pohovka je rozkladacia s úložným priestorom. K dispozícii je široká ponuka poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€995,00

Sedacia súprava Ariel 3+1+1

Sedacia súprava pozostávajúca z rozkladacej pohovky s podrúčkami a pevným vankúšový operadlom a kresiel. Má moderný dizajn doplnený drevenými nožičkami a doplnkami. Pohova má aj úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€1059,00

Sedacia súprava ASD-311

Moderná pohodlná Sedacia súprava ASD-311. Sedacia súprava je v nadčasovom dizajne. Vyrába sa v sivom prevedení. Sedacia súprava a kreslá sú polohovateľné. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€1048,00

Pohovka CORNER + taburetka

Rozkladacia pohovka CORNER má moderný dizajn a disponuje možnosťou rozloženia. Súčasťou pohovky je taktiež taburetka. K dispozícií sú 2 farebné prevedenia látok na čalúnenie. Pohovka je na chrómových nožičkách.
€275,00

Sedacia súprava Oslo 3S+2S+1S

Zostava 3 samostatných komponentov - pohovky, dvojkresla a kresla. Každý diel sedacej súpravy disponuje funkciou polohovania. Sedacia súprava je čalúnená sivou poťahovou látkou. Sedacia súprava je bez úložného priestoru.
€1029,00