Sedacie súpravy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sedacie súpravy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Ariel 3+1+1

Sedacia súprava pozostávajúca z rozkladacej pohovky s podrúčkami a pevným vankúšový operadlom a kresiel. Má moderný dizajn doplnený drevenými nožičkami a doplnkami. Pohova má aj úložný priestor. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€1159,00

Sedacia súprava ASD-311

Moderná pohodlná Sedacia súprava ASD-311. Sedacia súprava je v nadčasovom dizajne. Vyrába sa v sivom prevedení. Sedacia súprava a kreslá sú polohovateľné. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€1048,00

Pohovka CORNER + taburetka

Rozkladacia pohovka CORNER má moderný dizajn a disponuje možnosťou rozloženia. Súčasťou pohovky je taktiež taburetka. K dispozícií sú 2 farebné prevedenia látok na čalúnenie. Pohovka je na chrómových nožičkách.
€332,00

Sedacia súprava Oslo 3S+2S+1S

Zostava 3 samostatných komponentov - pohovky, dvojkresla a kresla. Každý diel sedacej súpravy disponuje funkciou polohovania. Sedacia súprava je čalúnená sivou poťahovou látkou. Sedacia súprava je bez úložného priestoru.
€1113,00

Sedacia súprava Corblack

Moderná rohová sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru.
€859,00

Sedacia súprava Cornelia

Moderná rohová sedacia súprava bez rozkladania a úložného priestoru. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€859,00