Sedacie súpravy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sedacie súpravy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Sedacia súprava M2K

M2K je štýlová rohová, rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom. Krásne vynikne vo Vašej obývačke aj vďaka dizajnu a súmerným líniám. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku si môžete vybrať z našej širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€729,00

Sedacia súprava Lorelle

Krásna, moderná sedacia súprava Lorelle Vás zaujme svojími dizajnom. Sedacia súprava s prešitím pôsobí veľmi elegantne a bude určite ozdobou Vašej obývacej izby. Atypické nožičky dodávajú celkovému vzhľadu sedacej súpravy punc výnimočnosti.
€949,00

Sedacia súprava Roberto

Sedacia súprava Roberto je krásna prešívaná sedacia súprava ozdobená farebnými vankúšmi, ktoré Vám poskytnú dokonalé pohodlie. Je to moderná a kvalitná sedacia súprava bez rozkladu a úložného priestoru. Možnosť výberu z viacerých farebných prevedení.
€609,00

Sedacia súprava Madera

Sedacia súprava Madera je moderná rohová rozkladacia súprava s úložným priestorom. Sedacia súprava je univerzálna a dostupná vo viacerých farebných prevedeniach.
€339,00

Sedacia súprava Bjorn

Sedacia súprava Bjorn je moderná rohová súprava. Disponuje úložným priestorom a mechanizmom rozkladu pre príležitostné spanie. Sedacia súprava je univerzálna. Farebné prevedenie si môžete vybrať z množstva dostupných látok.
€459,00

Sedacia súprava Korfu

Sedacia súprava Korfu je moderná rohová súprava. Disponuje až 2 úložnými priestormi a mechanizmom rozkladu pre príležitostné spanie. Sedacia súprava je univerzálna. Farebné prevedenie si môžete vybrať z množstva dostupných látok a ekokoží.
€549,00

Sedacia súprava Korfu U

Sedacia súprava Korfu U je moderná rozkladacia súprava. Disponuje až 3 úložnými priestormi a mechanizmom rozkladu pre príležitostné spanie. Sedacia súprava je univerzálna. Farebné prevedenie si môžete vybrať z množstva dostupných látok a ekokoží.
€709,00

Sedacia súprava Brando

Moderná sedacia súprava Brando je rozkladacia súprava s úložným priestorom. Má jednoduché línie. Je dostupná v rôznom farebnom prevedení.
€309,00

Sedacia súprava KEVIN

Moderná rohová sedacia súprava KEVIN s rozkladom a úložným priestorom. Sedacia súprava je dostupná v širokej ponuke poťahových látok.
€599,00

Sedacia súprava Aston

Sedacia súprava Aston je moderná a kvalitná rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom. Už na prvý pohľad zaujme svojím vzhľadom. Vaše pohodlie si zvýšite aj vďaka polohovateľným opierkam. Na výber máte z veľkého množstva poťahových látok.
€869,00

Sedacia súprava Davio L

Sedacia súprava Davio L je moderná sedacia súprava s úložným priestorom. Disponuje funkciou rozkladu a polohovateľnými opierkami hlavy. Na výber máte z veľkého množstva poťahových látok.
€1009,00

Sedacia súprava Davio U

Sedacia súprava Davio U je moderná sedacia súprava s úložným priestorom. Disponuje funkciou rozkladu a polohovateľnými opierkami hlavy. Na výber máte z veľkého množstva poťahových látok.
€1095,00