Sedacie súpravy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sedacie súpravy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Sedacia súprava AVA SENZI U

AVA SENZI U je moderná sedacia súprava s pevný operadlom. Má 2 úložné priestory a je rozkladacia. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava AVA SENZI U tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok a ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€1082,00

Sedacia súprava Kalipso roh

Moderný a trochu extravagantný štýl ponúka rozkladacia sedacia súprava Kalipso s úložným priestorom a pružinovou výplňou sedenia. Môžete si vybrať zo 4 farebných prevedení.
€597,00
€495,00
-17%

Pohovka AVA LUCY 3-sed - AKCIA

AVA LUCY 3-sed je moderná priestranná pohovka s jednoduchým no moderným dizajnom. Pohovka je rozkladacia. Sedacia súprava AVA LUCY tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky či študentskej izby. Pohovka je čalúnená sivou poťahovou látkou. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€543,00
€483,00
-11%

Sedacia súprava ACRUX

ACRUX je moderná rohová sedacia súprava. Má praktický úložný priestor a je rozkladacia. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava ACRUX tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€598,00

Sedacia súprava AVA FAMM I

AVA FAMM je moderná sedacia súprava s pevným operadlom a otomanom. Sedacia súprava je rozkladacia a má úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava AVA FAMM tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€957,00

Sedacia súprava AVA FAMM II

AVA FAMM je moderná sedacia súprava s pevným operadlom zakončená podrúčkou. Sedacia súprava je rozkladacia a má úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava AVA FAMM tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€1014,00

Sedacia súprava AVA LUCY

AVA LUCY je moderná rohová sedacia súprava. Má praktický úložný priestor a je rozkladacia. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava AVA LUCY tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok či ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€668,00

Sedacia súprava AVA LUCY - AKCIA

AVA LUCY je moderná rohová sedacia súprava. Má praktický úložný priestor a je rozkladacia. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava AVA LUCY tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Sedacia súprava je dostupná v 2 farebných prevedeniach. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€686,00
€612,00
-10%

Sedacia súprava AVA TEMPO I

AVA TEMPO je moderná sedacia súprava s pevným operadlom s polohovateľnými opierkami hlavy a otomanom. Sedacia súprava je rozkladacia a má úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava AVA TEMPO tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok a ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€1134,00

Sedacia súprava AVA TEMPO II

AVA TEMPO je moderná sedacia súprava s pevným operadlom s polohovateľnými opierkami hlavy a otomanom. Sedacia súprava je rozkladacia a má úložný priestor. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava AVA TEMPO tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€1134,00

Sedacia súprava AVA TINY U

AVA TINY U je moderná sedacia súprava s pevným operadlom. Má 2 úložné priestory a je rozkladacia. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava AVA TINY U tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok a ekokoží. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€1056,00

Sedacia súprava EZRA

EZRA je moderná rohová sedacia súprava. Má praktický úložný priestor a je rozkladacia. Môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Sedacia súprava EZRA tak skvele zapadne práve do Vašej obývačky. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať zo širokej škály poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€743,00