Sedacie súpravy

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie sedacie súpravy. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Sedacia súprava Trevisco

Sedacia súprava Trevisco je kvalitná rohová rozkladacia sedacia súprava s polohovateľnými opierkami hlavy. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si môžete vybrať zo širokej ponuky poťahových látok a ekokoží.
€609,00

Sedacia súprava Tunis

Sedacia súprava Tunis je kvalitná rohová rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom a chrómovanými doplnkami. Sedacia súprava má moderný dizajn a poteší aj polohovateľnými opierkami hlavy. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej ponuky látok a ekokoží.
€1019,00

Sedacia súprava Vento

Sedacia súprava Vento je moderná rohová sedacia súprava v tvare U. Je rozkladacia, bez úložného priestoru. Sedacia súprava je univerzálna, nemusíte si teda vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€649,00
€619,00
-4%

Sedacia súprava Verso roh

Sedacia súprava Verso roh je moderná rohová sedacia súprava. Je rozkladacia s úložným priestorom. Sedacia súprava má moderný dizajn a môžete si vybrať ľavé alebo pravé prevedenie. Poťahovú látku alebo kombináciu látok si vyberte Vy sami.
€489,00

Infinity 2-sed

INFINITY 2-sed je moderný 2-sed bez úložného priestoru. Má zaujímavý, moderný dizajn. Poťahovú látku alebo ekokožu na čalúnenie si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€462,00

Infinity 3-sed

INFINITY 3-sed je moderný 3-sed bez úložného priestoru. Má zaujímavý, moderný dizajn. Poťahovú látku alebo ekokožu na čalúnenie si môžete vybrať úplne sami z našich vzorkovníkov.
€522,00

Manchester 2-sed

MANCHESTER 2-sed je štýlový 2-sed. Má zaujímavý dizajn. Vy si vyberte poťahovú látku alebo ekokožu a farbu dreva z našich vzorkovníkov.
€662,00

Parma 2-sed

PARMA 2-sed je štýlový 2-sed. Má zaujímavý dizajn a úložný priestor. Vy si vyberte poťahovú látku alebo ekokožu a farbu dreva z našich vzorkovníkov.
€426,00

Parma 3-sed 3F

PARMA 3-sed je štýlový 3-sed s možnosťou rozkladu. Má zaujímavý dizajn. Vy si vyberte poťahovú látku alebo ekokožu a farbu dreva z našich vzorkovníkov.
€679,00

Sedacia súprava Pedro 3+1+taburetka

Kvalitná rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom. Sedacia súprava Vám poskytne maximálne pohodlie a jej farebné prevedenie si môžete nakombinovať vďaka širokej ponuka poťahových látok a ekokoží.
€463,00

Sedacia súprava AVA SIMPLY rohová

AVA SIMPLY rohová je moderná sedacia súprava. Má čisté línie a veľmi zaujímavý dizajn, ktorý je podporený štýlovými nožičkami. Je potrebné zvoliť si ľavé alebo pravé prevedenie. Farebné prevedenie sedacej súpravy si môžete vybrať z našich vzorkovníkov. Súčasťou sedačky sú 3 malé vankúšiky. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€571,00

Sedacia súprava STACY 3+1+taburetka

Kvalitná moderná sedacia súprava vyrobená s dôrazom na kvalitu. Pohovka je rozkladacia s úložným priestorom. Úložný priestor je taktiež súčasťou taburetky. K dispozícii je široká ponuka poťahových látok. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€774,00