V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Manželská posteľ Malta L1

Manželská posteľ zo sektorového systému MALTA grey.
€369,00

Kovová poschodová posteľ BUNKY

Poschodová posteľ BUNKY je pevná posteľ vyrobená z kovu, ktorá sa dá rozložiť na 2 samostatné jednolôžka. Posteľ je dostupná v dvoch farebných prevedeniach.
€200,00

Posteľ Mauricius

Kvalitná jednolôžková posteľ, ktorá má úložný priestor v podobe 2 zásuviek. Posteľ je dostupná v 4 farebných prevedeniach.
€195,00

Manželská posteľ Dallas Bouclé

Moderná kvalitná manželská posteľ v príjemnej poťahovej látke Bouclé v rôznych odtieňoch. Na výber je rozmer 160x200 alebo 180x200 cm.
€689,00

Manželská posteľ Moratiz 180 - SKLADOM

Kvalitná celodrevená manželská posteľ v modernom odtieni dreva DUB WOTAN.
€275,00

FIGO posteľ 36

Posteľ FIGO zo sektorovej izby Figo. Moderný sektorový systém FIGO je vhodný ako do detskej, tak aj do študentskej izby. Posteľ je dostupná v bielom prevedení.
€85,00

Manželská posteľ Dalia 200x200 - SKLADOM

Moderná kvalitná manželská posteľ s výrazne prešívaným čelom. Skladom v rozmere 200x200 a tmavosivej zamatovej látke.
€699,00

Posteľ JOKER 15

Posteľ so zásuvkou zo sektorovej izby JOKER. Joker je sektorový nábytok vhodný do detskej, ale aj študentskej izby. Moderný dizajn, ktorý bude odrážať Váš štýl. Spája v sebe prvky bezpečnosti a funkčnosti.
€169,00

Manželská posteľ ASTON TYP8 (160x200)

Nočný stolík s 1 zásuvkou a otvorenou poličkou zo sektorového systému Aston.
€189,00

Manželská posteľ ASTON TYP9 (140x200)

Kvalitná drevená posteľ zo sektorového systému Aston. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€169,00

V posteli človek trávi až tretinu svojho života. Výberu postele by ste teda mali venovať dostatočný čas. V našej kategórií ,,Postele“, sme ich rozčlenili do niekoľkých podkategórii, pre Vašu ľahšiu orientáciu.
Prvou otázkou pri výbere postele je: Pre koho hľadáte posteľ? Potrebujete posteľ manželskú alebo jednolôžkovú? Alebo hľadáte posteľ pre Vaše deti? Pozrite si podkategórie Detské postele a Poschodové postele.
Pri výbere postele je dôležité jej prevedenie, respektíve materiál z akého je posteľ vyrobená. Postele sme rozčlenili na drevené, čalúnené, a postele z masívu.

Drevené postele

Drevené postele sú často označované ako ,,najzdravšie“ postele. Sú na nožičkách a matrac je tak odvetraný zhora aj zospodu. Hoci drevené postele majú často jednoduchú konštrukciu, môžu disponovať aj úložným priestorom. Tieto postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových a farebných variantoch.

Čalúnené postele

Čalúnené postele sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube. Zrejme aj vďaka širokej škále poťahových látok, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Môžete si vybrať materiál ako aj farebné prevedenie látky na matrac postele a samostatne na korpus postele. Čalúnené postele pôsobia mohutne a stanú sa tak centrálnym komponentom nábytku vo Vašej spálni. Tieto postele majú praktický úložný priestor.

Postele z masívu

Postele z masívu, zaujmú tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Tvrdé bukové drevo dodáva posteli luxusný dojem.