V mesiaci jún doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

ARIS posteľ AS14 (160x200)

Manželská posteľ s kovovým výklopným roštom a úložným priestorom zo sektorového systému ARIS.
€539,00

Pohovka / posteľ FULGEO

Kvalitná, rozkladacia pohovka alebo posteľ vyrobená v modernom dizajne. FULGEO disponuje úložným priestorom. Dostupné sú štyri farebné kombinácií látky Poco.
€445,00

FORREST manželská posteľ FR19/160

Manželská posteľ zo sektorového systému FORREST. Táto posteľ nemá úložný priestor.
€373,00

FORREST manželská posteľ FR19/180

Manželská posteľ zo sektorového systému FORREST. Táto posteľ nemá úložný priestor.
€415,00

GRAY posteľ GR13

Jednolôžková posteľ so zásuvkou zo sektorového systému GRAY.
€176,00

Posteľ KEVIN TYP11

Posteľ TYP11 je zaujímavo riešenia jednoložková posteľ s praktickou zásuvkou a otvorenou poličkou. Posteľ je súčasťou sektoru KEVIN.
€202,00
€175,00
-13%

LIONEL manželská posteľ LI12/160 SP

Manželská posteľ s pevným výklopným roštom v kovovom ráme zo sektorového systému LIONEL.
€568,00

LIONEL manželská posteľ LI12/180 SP

Manželská posteľ s pevným výklopným roštom v kovovom ráme zo sektorového systému LIONEL.
€606,00

SELENE manželská posteľ 33 (160)

Manželská posteľ zo sektorového systému SELENE.
€229,00

SELENE manželská posteľ 35 (180)

Manželská posteľ zo sektorového systému SELENE.
€239,00

Manželská posteľ Princce 160/180

Krásna manželská posteľ, ktorá je výnimočná svojím celým prešívaním, doplnená dekoratívnymi gombíkmi. Posteľ je dostupný v rôznych odtieňoch látky a ekokože.
€809,00

Posteľ Princce 140

Krásna jednolôžková posteľ, ktorá je výnimočná svojím celým prešívaním, doplnená dekoratívnymi gombíkmi. Posteľ je dostupný v rôznych odtieňoch látky a ekokože.
€769,00

V posteli človek trávi až tretinu svojho života. Výberu postele by ste teda mali venovať dostatočný čas. V našej kategórií ,,Postele“, sme ich rozčlenili do niekoľkých podkategórii, pre Vašu ľahšiu orientáciu.
Prvou otázkou pri výbere postele je: Pre koho hľadáte posteľ? Potrebujete posteľ manželskú alebo jednolôžkovú? Alebo hľadáte posteľ pre Vaše deti? Pozrite si podkategórie Detské postele a Poschodové postele.
Pri výbere postele je dôležité jej prevedenie, respektíve materiál z akého je posteľ vyrobená. Postele sme rozčlenili na drevené, čalúnené, a postele z masívu.

Drevené postele

Drevené postele sú často označované ako ,,najzdravšie“ postele. Sú na nožičkách a matrac je tak odvetraný zhora aj zospodu. Hoci drevené postele majú často jednoduchú konštrukciu, môžu disponovať aj úložným priestorom. Tieto postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových a farebných variantoch.

Čalúnené postele

Čalúnené postele sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube. Zrejme aj vďaka širokej škále poťahových látok, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Môžete si vybrať materiál ako aj farebné prevedenie látky na matrac postele a samostatne na korpus postele. Čalúnené postele pôsobia mohutne a stanú sa tak centrálnym komponentom nábytku vo Vašej spálni. Tieto postele majú praktický úložný priestor.

Postele z masívu

Postele z masívu, zaujmú tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Tvrdé bukové drevo dodáva posteli luxusný dojem.