Postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Manželská posteľ BED-1907 BK

Krásna, indrustriálna manželská posteľ. Kovová posteľ dostupná v čiernej matnej farbe. Spestrí každú izbu v byte aj v dome.
€169,00

Manželská posteľ BED-1922 BK

Krásna, indrustriálna manželská posteľ. Kovová posteľ dostupná v čiernej matnej farbe o rozmere 140x200cm. Spestrí každú izbu v byte aj v dome.
€189,00

Manželská posteľ BED-1924 BK

Krásna, indrustriálna manželská posteľ. Kovová posteľ dostupná v čiernej matnej farbe. Spestrí každú izbu v byte aj v dome.
€209,00

INDIANAPOLIS manželská posteľ 19

Manželská posteľ INDIANAPOLIS 19 je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Posteľ s ostatnými prvkam nábytku je vhodná na zariadenie spální, študentských izieb. Je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€299,00

INDIANAPOLIS posteľ 20

Jednolôžková posteľ INDIANAPOLIS 20 s roštom je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Posteľ s ostatnými prvkam nábytku je vhodná na zariadenie spální, študentských izieb. Je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€225,00

INDIANAPOLIS úložný priestor 25

Zásuvka pod posteľ INDIANAPOLIS 25 je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€89,00

Poschodová / rozkladacia posteľ Luini

Posteľ Luini je poschodová a zároveň rozkladacia posteľ s rolovanými roštami. Možnosť upevniť rebrík na pravej alebo ľavej strane.
€366,00

Manželská posteľ Alpera

Manželská posteľ Alpera je moderná posteľ vyrábaná z masívneho borovicového dreva. Posteľ je dodávaná s rolovaným roštom.
€179,00

Posteľ Nieves 140

Moderná kovová posteľ Nieves bez úložného priestoru.
€189,00

Posteľ Siena 140

Moderná kovová posteľ Siena bez úložného priestoru. Bude pôsobiť skvelo v detskej izbe, ako aj spálni.
€229,00

V posteli človek trávi až tretinu svojho života. Výberu postele by ste teda mali venovať dostatočný čas. V našej kategórií ,,Postele“, sme ich rozčlenili do niekoľkých podkategórii, pre Vašu ľahšiu orientáciu.
Prvou otázkou pri výbere postele je: Pre koho hľadáte posteľ? Potrebujete posteľ manželskú alebo jednolôžkovú? Alebo hľadáte posteľ pre Vaše deti? Pozrite si podkategórie Detské postele a Poschodové postele.
Pri výbere postele je dôležité jej prevedenie, respektíve materiál z akého je posteľ vyrobená. Postele sme rozčlenili na drevené, čalúnené, a postele z masívu.

Drevené postele

Drevené postele sú často označované ako ,,najzdravšie“ postele. Sú na nožičkách a matrac je tak odvetraný zhora aj zospodu. Hoci drevené postele majú často jednoduchú konštrukciu, môžu disponovať aj úložným priestorom. Tieto postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových a farebných variantoch.

Čalúnené postele

Čalúnené postele sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube. Zrejme aj vďaka širokej škále poťahových látok, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Môžete si vybrať materiál ako aj farebné prevedenie látky na matrac postele a samostatne na korpus postele. Čalúnené postele pôsobia mohutne a stanú sa tak centrálnym komponentom nábytku vo Vašej spálni. Tieto postele majú praktický úložný priestor.

Postele z masívu

Postele z masívu, zaujmú tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Tvrdé bukové drevo dodáva posteli luxusný dojem.