Postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Manželská posteľ Milton

Kvalitná manželská posteľ s krásne prešívaným čelom a vysokými kovovými nohami. Posteľ je vrátane veľkého úložného priestoru. Na výber máte z veľkého množstva poťahových látok. Posteľ je dostupná v 3 rozmeroch.
€539,00

Manželská posteľ Teramo 160/180

Originálna manželská posteľ s veľkými vankúšovými opierkami. Posteľ je s veľkým úložným priestorom. Na výber máte široké množstvo poťahových látok.
€469,00

Manželská posteľ Vera 160/180

Moderná manželská posteľ VERA s úložným priestorom. Posteľ je výnimočná svojím jemným prešívaním čela. Na výber máte z veľkého množstva poťahových látok.
€569,00

Posteľ Amanda

Moderná jednolôžková posteľ Amanda s úložným priestorom a veľkým opierkovým vankúšom. Posteľ je dostupná v 3 rozmeroch a na výber je široké množstvo poťahových látok.
€229,00

Posteľ Icon

ICON je kvalitná jednolôžková posteľ, ktorá má vysoké čelo. Posteľ je dostupná v 3 rozmeroch a na výber sú 3 odtiene prešívanej poťahovej látky Sawana Karo.
€239,00

Posteľ Lily

Moderná jednolôžková posteľ Lily s úložným priestorom. Krásne vyplní priestor v izbe Vašich drobcov alebo teenagerov. Na výber máte z veľkého množstva poťahových látok. Dostupná v 3 rozmeroch.
€269,00

Posteľ Marin 120/140

Moderná jednolôžková posteľ MARIN s úložným priestorom. Krásny a elegantný štýl podčiarkujú kryštáliky na čelách, preto je posteľ vhodná pre ženské pohlavie. Na výber máte z veľkého množstva poťahových látok. Dostupná v 2 rozmeroch.
€429,00

Posteľ Luis

Jednolôžková posteľ Luis s úložným priestorom. Vhodná do detských či študentských izieb. Farebné prevedenie matraca a korpusu si vyberiete z priložených vzorkovníkov.
€185,00

FRIDA manželská posteľ L1

Manželská posteľ s roštom zo sektorového systému FRIDA. Sektorový nábytok vhodný pre zariadenie obývacích izieb alebo spální. Posteľ je vyrábaná v modernom prevedení shirin walnut.
€247,00

Manželská posteľ Lucas New

Manželská posteľ Lucas New s rolovaným roštom. Kvalitná posteľ vyrobená z borovicového masívu a MDF. Dostupná v bielom prevedení a dvoch veľkostiach.
€269,00

Posteľ Dino TYP04

Jednolôžková posteľ s 2 zásuvkami a poličkami. Posteľ je súčasťou sektoru Dino.
€171,00

Posteľ Vivero BT

Jednolôžková posteľ s úložným priestorom v podobe 2 zásuvok. Posteľ je súčasťou sektoru VIVERO.
€247,00

V posteli človek trávi až tretinu svojho života. Výberu postele by ste teda mali venovať dostatočný čas. V našej kategórií ,,Postele“, sme ich rozčlenili do niekoľkých podkategórii, pre Vašu ľahšiu orientáciu.
Prvou otázkou pri výbere postele je: Pre koho hľadáte posteľ? Potrebujete posteľ manželskú alebo jednolôžkovú? Alebo hľadáte posteľ pre Vaše deti? Pozrite si podkategórie Detské postele a Poschodové postele.
Pri výbere postele je dôležité jej prevedenie, respektíve materiál z akého je posteľ vyrobená. Postele sme rozčlenili na drevené, čalúnené, a postele z masívu.

Drevené postele

Drevené postele sú často označované ako ,,najzdravšie“ postele. Sú na nožičkách a matrac je tak odvetraný zhora aj zospodu. Hoci drevené postele majú často jednoduchú konštrukciu, môžu disponovať aj úložným priestorom. Tieto postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových a farebných variantoch.

Čalúnené postele

Čalúnené postele sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube. Zrejme aj vďaka širokej škále poťahových látok, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Môžete si vybrať materiál ako aj farebné prevedenie látky na matrac postele a samostatne na korpus postele. Čalúnené postele pôsobia mohutne a stanú sa tak centrálnym komponentom nábytku vo Vašej spálni. Tieto postele majú praktický úložný priestor.

Postele z masívu

Postele z masívu, zaujmú tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Tvrdé bukové drevo dodáva posteli luxusný dojem.