Postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Rošt + úložný priestor Edvige 140

Celoplošný výklopný rošt od nôh s možnosťou úložného priestoru k posteli Edvige.
€79,00

Rošt + úložný priestor Edvige 160

Celoplošný výklopný rošt od nôh s možnosťou úložného priestoru k posteli Edvige.
€89,00

Rošt + úložný priestor Edvige 180

Celoplošný výklopný rošt od nôh s možnosťou úložného priestoru k posteli Edvige.
€95,00

Posteľ Edvige 140

Posteľ Edvige 140 kvalitná prešívaná posteľ. Posteľ má moderný dizajn. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať z našich vzorkovníkov.
€229,00

Manželská posteľ Edvige 160

Posteľ Edvige 160 kvalitná prešívaná manželská posteľ. Posteľ má moderný dizajn. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať z našich vzorkovníkov.
€249,00

Manželská posteľ Edvige 180

Posteľ Edvige 180 kvalitná prešívaná manželská posteľ. Posteľ má moderný dizajn. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať z našich vzorkovníkov.
€279,00

Váľanda ZAPA 110/140

Váľanda ZAPA z modelovej rady EXTRA je vyrobená s ohľadom na dobré úžitkové vlastnosti za prijateľnú cenu. Posteľ je dodávaná v dvoch veľkostiach. Možnosť výberu farebného prevedenia zo širokej škály poťahových látok. Na výber máte taktiež výber matraca až z 3 druhov, výber tipu a farby nôh. KVALITNÝ ČESKÝ VÝROBOK.
€440,00
€266,00
-39%

Manželská posteľ Wenecja + 2x nočný stolík

Manželská posteľ Wenecja zo sektorového systému Wenecja. Súčasťou postele sú aj 2 nočné stolíky. Dokonalá kombinácia farieb zabezpečí, že perfekte padne do každého interiéru.
€173,00

LATTE manželská posteľ LTT31 - borovica čierna

Manželská posteľ LTT31 s moderným dizajnom a zásuvkou. Posteľ je súčasťou moderného spálňového kompletu LATTE - borovica čierna.
€222,00
€209,00
-5%

Manželská posteľ MILANO MI31

Kvalitná priestranná manželská posteľ zo spálňového kompletu MILANO. Posteľ je vyhotovená v zaujímavom elegantnom a najmä modernom dizajne. Posteľ je bez úložného priestoru.
€189,00

Manželská posteľ Rekato + 2x nočný stolík + LED

Kvalitná manželská posteľ s čelom rozdeleným na dve časti, ktoré je možné samostatne polohovať. Súčasťou stolíka sú 2 nočné stolíky s doplnené o LED osvetlnie. Posteľ je dostupná v modernom farebnom prevedení v kombinácii orech + čierna ekokoža.
€463,00

V posteli človek trávi až tretinu svojho života. Výberu postele by ste teda mali venovať dostatočný čas. V našej kategórií ,,Postele“, sme ich rozčlenili do niekoľkých podkategórii, pre Vašu ľahšiu orientáciu.
Prvou otázkou pri výbere postele je: Pre koho hľadáte posteľ? Potrebujete posteľ manželskú alebo jednolôžkovú? Alebo hľadáte posteľ pre Vaše deti? Pozrite si podkategórie Detské postele a Poschodové postele.
Pri výbere postele je dôležité jej prevedenie, respektíve materiál z akého je posteľ vyrobená. Postele sme rozčlenili na drevené, čalúnené, a postele z masívu.

Drevené postele

Drevené postele sú často označované ako ,,najzdravšie“ postele. Sú na nožičkách a matrac je tak odvetraný zhora aj zospodu. Hoci drevené postele majú často jednoduchú konštrukciu, môžu disponovať aj úložným priestorom. Tieto postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových a farebných variantoch.

Čalúnené postele

Čalúnené postele sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube. Zrejme aj vďaka širokej škále poťahových látok, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Môžete si vybrať materiál ako aj farebné prevedenie látky na matrac postele a samostatne na korpus postele. Čalúnené postele pôsobia mohutne a stanú sa tak centrálnym komponentom nábytku vo Vašej spálni. Tieto postele majú praktický úložný priestor.

Postele z masívu

Postele z masívu, zaujmú tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Tvrdé bukové drevo dodáva posteli luxusný dojem.