Postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Posteľ Amadeo 140 + LED

Posteľ Amadeo je moderná čalúnená posteľ boxspringového typu s prešívaným čelom. Súčasťou postele je taktiež LED osvetlenie s možnosťou zmeny farby pomocou ovládača. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať zo širokej ponuky látok.
€539,00

Posteľ Angelo 140

Moderná jednolôžková posteľ Angelo je na drevených nožičkách a dostupná v 2 farebných prevedeniach.
€205,00

Posteľ Balvin 140

Posteľ Balvin je moderná čalúnená posteľ boxspringového typu. Posteľ má prešívané čelo doplnené o kryštáliky. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať zo širokej ponuky látok. Posteľ má šírku 140 cm.
€529,00

Posteľ Belluno 140 - verzia A

Posteľ Belluno 140 - verzia A je moderná čalúnená posteľ s prešívaných čelom . Súčasťou postele je drevený rošt. Posteľ je bez úložného priestoru. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať zo širokej ponuky látok.
€349,00

Posteľ Belluno 140 - verzia B

Posteľ Belluno 140 - verzia B je moderná čalúnená posteľ s prešívaných čelom . Súčasťou postele je kovový rošt s plynovými piestami a drevenými lamelami . Úložný priestor je súčasťou postele. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať zo širokej ponuky látok.
€449,00

Posteľ Bolero 140

Posteľ Bolero je moderná čalúnená posteľ boxspringového typu s jemne prešívaným čelom. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať zo širokej ponuky látok.
€449,00

Posteľ Damaso 140

Pposteľ Damaso je moderná čalúnená posteľ boxspringového typu s jemne prešívaným čelom. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať zo širokej ponuky látok.
€479,00

Posteľ Divalo 140

Moderná čalúnená jednolôžková posteľ boxspringového typu s hladkým čelom bez prešívania. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať zo širokej ponuky látok.
€449,00

Posteľ Mauro 140

Posteľ Mauro 140 moderná čalúnená posteľ s prešívaných čelom . Čalúnenie postele si môžete zvoliť z 2 farebných prevedení.
€199,00

Rošt + úložný priestor Edvige

Celoplošný výklopný rošt od nôh s možnosťou úložného priestoru k posteli Edvige. Rošt s úložným priestorom sú dostupné pre postele so šírkou 140, 160 a 180 cm.
€79,00

Posteľ Edvige 140

Posteľ Edvige 140 kvalitná prešívaná posteľ. Posteľ má moderný dizajn. Farebné prevedenie kresla si môžete vybrať z našich vzorkovníkov.
€229,00

Manželská posteľ Edvige 160/180

Posteľ Edvige kvalitná prešívaná manželská posteľ. Posteľ má moderný dizajn. Farebné prevedenie postele si môžete vybrať z našich vzorkovníkov. Posteľ je dostupná v 2 rozmeroch.
€249,00

V posteli človek trávi až tretinu svojho života. Výberu postele by ste teda mali venovať dostatočný čas. V našej kategórií ,,Postele“, sme ich rozčlenili do niekoľkých podkategórii, pre Vašu ľahšiu orientáciu.
Prvou otázkou pri výbere postele je: Pre koho hľadáte posteľ? Potrebujete posteľ manželskú alebo jednolôžkovú? Alebo hľadáte posteľ pre Vaše deti? Pozrite si podkategórie Detské postele a Poschodové postele.
Pri výbere postele je dôležité jej prevedenie, respektíve materiál z akého je posteľ vyrobená. Postele sme rozčlenili na drevené, čalúnené, a postele z masívu.

Drevené postele

Drevené postele sú často označované ako ,,najzdravšie“ postele. Sú na nožičkách a matrac je tak odvetraný zhora aj zospodu. Hoci drevené postele majú často jednoduchú konštrukciu, môžu disponovať aj úložným priestorom. Tieto postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových a farebných variantoch.

Čalúnené postele

Čalúnené postele sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube. Zrejme aj vďaka širokej škále poťahových látok, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Môžete si vybrať materiál ako aj farebné prevedenie látky na matrac postele a samostatne na korpus postele. Čalúnené postele pôsobia mohutne a stanú sa tak centrálnym komponentom nábytku vo Vašej spálni. Tieto postele majú praktický úložný priestor.

Postele z masívu

Postele z masívu, zaujmú tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Tvrdé bukové drevo dodáva posteli luxusný dojem.