Postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

INDIANAPOLIS posteľ 20

Jednolôžková posteľ INDIANAPOLIS 20 s roštom je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Posteľ s ostatnými prvkam nábytku je vhodná na zariadenie spální, študentských izieb. Je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€245,00

INDIANAPOLIS úložný priestor 25

Zásuvka pod posteľ INDIANAPOLIS 25 je súčasťou sektorového nábytku INDIANAPOLIS vysokej kvality v masívnom dizajne s prvkami surového maľovaného dreva a výraznou reliéfovou kresbou. Je dostupná v troch farebných prevedeniach.
€97,00

Poschodová / rozkladacia posteľ Luini

Posteľ Luini je poschodová a zároveň rozkladacia posteľ s rolovanými roštami. Možnosť upevniť rebrík na pravej alebo ľavej strane.
€449,00

Manželská posteľ Alpera

Manželská posteľ Alpera je moderná posteľ vyrábaná z masívneho borovicového dreva. Posteľ je dodávaná s rolovaným roštom.
€159,00

Posteľ Nieves 140

Moderná kovová posteľ Nieves bez úložného priestoru.
€189,00

Posteľ Siena 140

Moderná kovová posteľ Siena bez úložného priestoru. Bude pôsobiť skvelo v detskej izbe, ako aj spálni.
€289,00

Manželská posteľ Aurelia + LED

Manželská posteľ Aurelia je súčasťou spálňového kompletu Aurelia. Posteľ je dostupná v kombinácii bielej s hodvábnou silk farbou so zásuvkou a LED osvetlením v čele postele. Spolu s ostatnými prvkami kompletu na Vás bude pôsobiť čisto a harmonicky.
€279,00

Manželská posteľ Bafra

Manželská posteľ Bafra je súčasťou moderného a kvalitného spálňového kompletu Bafra. Je vyrábaná v elegantnej kombinácii borovici nórskej a dubu artisan. Vizuálne ohromujúca a štýlová posteľ Vám poskytne ideálny priestor na odpočinok.
€179,00

ARCA posteľ AR9

Jednolôžková posteľ AR9 so zásuvkou zo sektorového systému Arca. Zásuvka je na kolieskach. Vhodná do detských alebo študentských izieb. Možnosť výberu z 2 farebných prevedení.
€189,00

Posteľ Lily

Moderná jednolôžková posteľ Lily s úložným priestorom. Krásne vyplní priestor v izbe Vašich drobcov alebo teenagerov. Na výber máte z veľkého množstva poťahových látok.
€299,00

Posteľ Luis

Jednolôžková posteľ Luis s úložným priestorom. Vhodná do detských či študentských izieb. Farebné prevedenie matraca a korpusu si vyberiete z priložených vzorkovníkov.
€185,00

FRIDA manželská posteľ L1

Manželská posteľ s roštom zo sektorového systému FRIDA. Sektorový nábytok vhodný pre zariadenie obývacích izieb alebo spální. Posteľ je vyrábaná v modernom prevedení shirin walnut.
€247,00

V posteli človek trávi až tretinu svojho života. Výberu postele by ste teda mali venovať dostatočný čas. V našej kategórií ,,Postele“, sme ich rozčlenili do niekoľkých podkategórii, pre Vašu ľahšiu orientáciu.
Prvou otázkou pri výbere postele je: Pre koho hľadáte posteľ? Potrebujete posteľ manželskú alebo jednolôžkovú? Alebo hľadáte posteľ pre Vaše deti? Pozrite si podkategórie Detské postele a Poschodové postele.
Pri výbere postele je dôležité jej prevedenie, respektíve materiál z akého je posteľ vyrobená. Postele sme rozčlenili na drevené, čalúnené, a postele z masívu.

Drevené postele

Drevené postele sú často označované ako ,,najzdravšie“ postele. Sú na nožičkách a matrac je tak odvetraný zhora aj zospodu. Hoci drevené postele majú často jednoduchú konštrukciu, môžu disponovať aj úložným priestorom. Tieto postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových a farebných variantoch.

Čalúnené postele

Čalúnené postele sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube. Zrejme aj vďaka širokej škále poťahových látok, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Môžete si vybrať materiál ako aj farebné prevedenie látky na matrac postele a samostatne na korpus postele. Čalúnené postele pôsobia mohutne a stanú sa tak centrálnym komponentom nábytku vo Vašej spálni. Tieto postele majú praktický úložný priestor.

Postele z masívu

Postele z masívu, zaujmú tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Tvrdé bukové drevo dodáva posteli luxusný dojem.