Postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Detská posteľ so zábranou SOFIX 1

Detská celodrevená posteľ so zábranou a úložným priestorom v podobe zásuvky. Posteľ je dodávaná s roštom a matracom. Posteľ je dostupná v 3 farebných prevedeniach s možnosťou výberu farby pre čielka zásuviek.
€165,00

Detská posteľ v tvare domčeka DOMI

Detská celodrevená posteľ so zábranou a úložným priestorom v podobe zásuvky. Posteľ zaujme najmä svojmu dizajnu v tvare domčeka. Je dodávaná s roštom a matracom. Možnosť výberu až z 15 farebných kombinácií.
€225,00

Posteľ Lili

Detská celodrevená posteľ so zábranou a úložným priestorom v podobe zásuvky. Posteľ je dodávaná s roštom a matracom. Možnosť výberu z 7 farebných prevedení.
€245,00

Posteľ Lili 2

Detská celodrevená posteľ so zábranou a výsuvným lôžkom. Posteľ je dodávaná s roštami a matracmi. Možnosť výberu z 5 farebných prevedení.
€329,00
€309,00
-6%

Manželská posteľ Berg 18

Kvalitná manželská posteľ zo spálňového kompletu Berg. Posteľ je bez úložného priestoru.
€159,00

Posteľ Berg 19

Kvalitná jednolôžková posteľ zo sektorového systému Berg. Posteľ je bez úložného priestoru.
€111,00

Detská rozkladacia posteľ REA TEENY 2

Kvalitná 2-lôžková rozkladacia posteľ s bohatým úložným priestorom. Jej dizajn je podporený až 9 zaujímavými dekormi, v ktorých sa vyrába. Navyše ponúka možnosť doplniť o čielka farebné čielka z 8 dekorov UNI Color. Posteľ je vybavená nerezovými úchytkami, plnovýsuvnými zásuvkami a ABS hranami. KVALITNÝ SLOVENSKÝ VÝROBOK.
€395,00

KORA manželská posteľ KLS 160/180

Manželská posteľ v klasickom štýle s možnosťou výberu z 2 farebných prevedení a 2 veľkostných prevedení. Posteľ je súčasťou sektorového systému KORA.
€289,00

V posteli človek trávi až tretinu svojho života. Výberu postele by ste teda mali venovať dostatočný čas. V našej kategórií ,,Postele“, sme ich rozčlenili do niekoľkých podkategórii, pre Vašu ľahšiu orientáciu.
Prvou otázkou pri výbere postele je: Pre koho hľadáte posteľ? Potrebujete posteľ manželskú alebo jednolôžkovú? Alebo hľadáte posteľ pre Vaše deti? Pozrite si podkategórie Detské postele a Poschodové postele.
Pri výbere postele je dôležité jej prevedenie, respektíve materiál z akého je posteľ vyrobená. Postele sme rozčlenili na drevené, čalúnené, a postele z masívu.

Drevené postele

Drevené postele sú často označované ako ,,najzdravšie“ postele. Sú na nožičkách a matrac je tak odvetraný zhora aj zospodu. Hoci drevené postele majú často jednoduchú konštrukciu, môžu disponovať aj úložným priestorom. Tieto postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových a farebných variantoch.

Čalúnené postele

Čalúnené postele sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube. Zrejme aj vďaka širokej škále poťahových látok, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Môžete si vybrať materiál ako aj farebné prevedenie látky na matrac postele a samostatne na korpus postele. Čalúnené postele pôsobia mohutne a stanú sa tak centrálnym komponentom nábytku vo Vašej spálni. Tieto postele majú praktický úložný priestor.

Postele z masívu

Postele z masívu, zaujmú tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Tvrdé bukové drevo dodáva posteli luxusný dojem.