Postele

Nižšie nájdete všetok nábytok z kategórie postele. Pre rýchlejšie vyhľadávanie kliknite na podkategóriu:
Usporiadať podľa:

Posteľ REMO RM15 / RM16

Moderná jednolôžková posteľ s odkladacím priestorom v podobe dvoch priestranných zásuviek a otvorených políc. Posteľ je dostupná v 2 ROZMEROCH. Posteľ je súčasťou sektorového systému REMO.
€225,00

Posteľ SCALA

Boxspringová moderná posteľ SCALA s úložným priestorom v 4 veľkostiach. Prineste do svojej spálne elegantný štýl. Dostupná vo viacerých farebných prevedeniach.
€419,00

Manželská posteľ Calipso 160/180

Nádherná manželská boxspringová posteľ Calipso s úložným priestorom. Nechajte sa uniesť do ríše snov a užite si luxus, ktorý Vám bude dopriaty s Calipsom. Dostupná v 2 veľkostiach a širokej palete poťahových látok.
€719,00

Posteľ DUET

Jednolôžková posteľ DUET s úložným priestorom. Dostupná v dvoch farebných prevedeniach.
€185,00

Posteľ Lamica 140 - SKLADOM

Moderná posteľ v šírke 140 cm Vám vytvorí pohodlie a vďaka LED osvetlenie sa stane krásny doplnkom vo Vašej izbe. SKLADOM je dostupná v rozmere 140x200 cm v látke Monolith 97 (tmavosivá).
€685,00
€645,00
-5%

Posteľ DROP 1702

Moderná jednolôžková posteľ, ktorej súčasťou sú 2 praktické zásuvky. Posteľ je dodávaná s roštom. Posteľ je súčasťou sektoru DROP.
€289,00

Manželská posteľ TYP62

Manželská posteľ TYP 62 je kvalitná dvojlôžková posteľ s veľkým úložným priestorom. Dominantou postele je horizontálne prešívané čelo. Na výber je široké množstvo látok.
€579,00

Manželská posteľ TYP69

Manželská posteľ TYP 69 je kvalitná dvojlôžková posteľ s veľkým úložným priestorom. Dominantou postele je vertikálne prešívané čelo. Na výber je široké množstvo látok.
€579,00

Manželská posteľ TYP68

Manželská posteľ TYP 68 je kvalitná dvojlôžková posteľ s veľkým úložným priestorom. Dominantou postele je krásne prešívané čelo s gombíkmi v rovnakej poťahovej látke. Na výber je široké množstvo látok.
€609,00

Manželská posteľ TYP70

Manželská posteľ TYP 70 je kvalitná dvojlôžková posteľ s veľkým úložným priestorom. Dominantou postele je krásne prešívané čelo. Na výber je široké množstvo látok.
€579,00

3-lôžková poschodová posteľ Tedro

Kvalitná 3-lôžková poschodová posteľ TEDRO je vyrobená z borovicového masívu. Dostupná v 4 farebných prevedeniach a 2 rozmeroch.
€489,00

Poschodová posteľ Ada

Kvalitná poschodová posteľ ADA je vyrobená z borovicového masívu. Dostupná v 4 farebných prevedeniach. Súčasťou postele sú rošty a 2 zásuvky. Posteľ je dostupná v 2 rozmeroch.
€429,00

V posteli človek trávi až tretinu svojho života. Výberu postele by ste teda mali venovať dostatočný čas. V našej kategórií ,,Postele“, sme ich rozčlenili do niekoľkých podkategórii, pre Vašu ľahšiu orientáciu.
Prvou otázkou pri výbere postele je: Pre koho hľadáte posteľ? Potrebujete posteľ manželskú alebo jednolôžkovú? Alebo hľadáte posteľ pre Vaše deti? Pozrite si podkategórie Detské postele a Poschodové postele.
Pri výbere postele je dôležité jej prevedenie, respektíve materiál z akého je posteľ vyrobená. Postele sme rozčlenili na drevené, čalúnené, a postele z masívu.

Drevené postele

Drevené postele sú často označované ako ,,najzdravšie“ postele. Sú na nožičkách a matrac je tak odvetraný zhora aj zospodu. Hoci drevené postele majú často jednoduchú konštrukciu, môžu disponovať aj úložným priestorom. Tieto postele sa vyrábajú v rôznych dizajnových a farebných variantoch.

Čalúnené postele

Čalúnené postele sa v súčasnosti opäť tešia veľkej obľube. Zrejme aj vďaka širokej škále poťahových látok, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Môžete si vybrať materiál ako aj farebné prevedenie látky na matrac postele a samostatne na korpus postele. Čalúnené postele pôsobia mohutne a stanú sa tak centrálnym komponentom nábytku vo Vašej spálni. Tieto postele majú praktický úložný priestor.

Postele z masívu

Postele z masívu, zaujmú tých, ktorí majú radi jednoduchý dizajn. Rovnako ako drevené postele, aj postele z masívu pôsobia vzdušne a nadčasovo. Tvrdé bukové drevo dodáva posteli luxusný dojem.