Čo o Vás prezradí nábytok?

Hneď na začiatku musím napísať, že nábytok o Vás prezradí všetko. To ako máte zariadený dom či byt je Vašim odrazom. Odrazom Vášho štýlu, odrazom toho čo sa Vám páči a čo máte radi. V podstate je vyjadrením Vašej osobnosti, rovnako ako napríklad Vaše oblečenie.

Milujete minimalizmus?

Ste introvert. Máte radi usporiadanosť a poriadok. Preferujete minimum nábytku. Čisté línie nábytku a hlavne funkčnosť. Pri výbere nábytku pozeráte najskôr na praktickú stránku nábytku. Aj Vaša sedačka má zrejme jednoduché línie.

Memory 11, ĽAVÁ - Sedacia súprava AVA TINY U
Minimalizmus preferujú aj perfekcionisti. Málo nábytku a vždy poriadok. Chcú mať prehľad o tom, kde sa čo nachádza. Všetko musí byť na svojom mieste. Nechcú mať doma zbytočnosti, a preto im minimalizmus vyhovuje. Z farieb uprednostňuje bielu, ktorá je znakom čistoty a poriadku.

ilustračné foto 4 - LIVING - sektorový systém

Vintage štýl

Ľudia, ktorí vyhľadávajú nábytok vo vintage štýle sú priateľskí, spoločenskí. Sú naviazaní na históriu. Majú krásne spomienky na detstvo a radi sa v myšlienkach vracajú do minulosti. Vintage nábytok im pripomína prázdniny u starých rodičov. Ak aj Vy máte radi vintage štýl, zrejme si radi prezeráte staré fotografie.

biela - Obývacia stena Kamo

Sedacia súprava Alex 3+1+1

 

GALIA - sektorový systém

Máte doma dizajnovú sedačku?

Máte doma dizajnovú sedačku? Žltú sedačku? Ste rozhodne sangvinik. Optimista, priateľský, milujúci spoločnosť. Sangvinik miluje návštevy a je rád stredobodom spoločnosti. To je jeho kritérium aj pri výbere nábytku. Nábytok musí zaujať. Dizajnový nábytok do obývačky či výstredná, farebná sedačka.

antracit + dub wotan - Obývacia stena Silk + LED

 

korpus čierny mat / dvierka čierny lesk (26 ZZ CM1) - Obývacia stena Comet I + LED

 

Sangvinik má rád spoločnosť, rád sa stretáva s priateľmi. Potrebuje teda dostatok priestoru na sedenie. Optimista obľubuje svetlé farby. Modrá, žltá, zelená či fialová.

Sedacia súprava Genesis L

Pohodlie

Pohodlná mäkká posteľ, vankúše. Rovnako mäkká sedacia súprava s vankúšmi. O flegmatikoch sa hovorí, že sú trošku lenivý a radi odkladajú prácu. Ležanie na pohodlnej sedačke je teda presne niečo pre nich.
Rovnako nemajú radi zmeny. Pri výbere nábytku teda pozerajú skôr na kvalitu ako na aktuálne trendy. Z farieb preferujú neutrálne farby ako sivá alebo béžová.

Sedacia súprava DeLuxe Corner

 

Sawana 05 - Sedacia súprava Marco

Poriadok a čierna sedačka

Kladiete dôraz na detaily? Páči sa Vám symetrická sedacia súprava? Každý kúsok nábytku si vyberáte starostlivo? Podľa týchto kritérií ste melancholik. Melancholici radi trávia čas osamote a rýchlo prepadnú depresií. Z farieb preto uprednostňujú tmavé farby, ako sivá či čierna. Často u nich doma nájdeme čiernu koženú sedačku.

Ontario 100 + vankúšiky Zigzag 60, PRAVÁ - Sedacia súprava Armando


Pri výbere nábytku sú veľmi uvážliví. Nepodliehajú módnym trendom, s výberom nábytku musia byť vnútorne stotožnení. Melancholici sú zároveň perfekcionisti. Ako sme už v článku spomínali milujú minimalizmus. Potrebujú mať doma poriadok a prehľad, ideálne je teda malé množstvo starostlivo vybraného nábytku.

RTV skrinka s nadstavbou čierny mat + čierny lesk / skrinky čierny mat + čierny lesk (24 ZZ TW) - Obývacia stena Tower + LED

Našli ste sa v niektorej charakteristike? Napíšte nám.

Špeciálna ponuka

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca 8 cm si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€99,00
€89,00
-10%

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€125,00
Zanechajte svoj komentár