Detská izba v provensálskom štýle

V súčasnosti sa hromadia rady prívržencov provensálskeho štýlu. Tento štýl pochádza z oblasti juhovýchodného Francúzska a je známy tiež ako vidiecky štýl. Ľudia si v tomto štýle zariaďujú väčšinou kuchyne, spálne či obývačky. Ja Vám chcem predstaviť detskú izbu v provensálskom štýle.

detsky sektorovy nabytok tomi
Novinka v našej ponuke, detský sektorový systém TOMI sa vyrába v 4 farebných prevedeniach. Práve vďaka farebnému prevedeniu prírodná borovica lakovaná na bielo a jednoduchému dizajnu, spĺňa kritéria vidieckeho štýlu. Typickým znakom tohto štýlu je jemno morené drevo na bielo. Vítaný je tiež vzhľad starého ,,ošúchaného" dreva.

detsky sektorovy system tomi    provensalsky styl

Praktický nábytok v detskej izbe

Okrem estetickej funkcie musí nábytok v detskej izbe plniť hlavne praktickú funkciu. Musí poskytovať dostatočný odkladací priestor na hračky a oblečenie. Tento sektor Vám ponúka komodu až v troch rôznych variantoch. Ďalší úložný priestor Vám zabezpečí šatníková skriňa. Určite Vás zaujme aj, dnes už možno málo videný, perinák. Pri troche fantázie sa perinák premení na truhlicu pokladov :)

  

Základným prvkom nábytku v detskej izbe je posteľ. V rámci tohto sektoru nájdete rozkladaciu posteľ, ktorá Vám ušetrí priestor v izbe ak máte viac detí. Dokonca disponuje praktickým úložným priestorom. Ak by sa Vám málilo odkladacieho priestoru môžete izbu doplniť nočnými stolíkmi.
V dnešnej dobe musí nábytok samozrejme spĺňať aj bezpečnostné kritéria. Detský sektorový nábytok TOMI je vyrobený s ohľadom na všetky tieto požiadavky. Je bezpečný, praktický a estetický.

 

  

 

Doplnky v provensálskom štýle

Nábytok javí všetky znaky vidieckeho štýlu. Tú pravú atmosféru však je potrebné dotvoriť vhodnými doplnkami. Typické sú pestré farby, predovšetkým levanduľová, horčicová, žltá, červená a zelená. Biela farba je žiaduca iba na nábytku. Steny môžu byť farebné alebo vo farbe slonovinovej kosti.
Na textílie ako deky či koberce sa využíva vlnená priadza. Aj pri textilných doplnkoch sú obľúbené farby a kvetinové vzory.


Bez ohľadu na kritéria provensálskeho štýlu je detský sektorový nábytok TOMI skvelým riešením pri zariaďovaní detskej či študentskej izby. Farebné prevedenia Vám umožnia kombinovať v izbe akékoľvek farby a tak vytvoriť dokonalú detskú alebo študentskú izbu.

Špeciálna ponuka

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca 8 cm si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€109,00
€99,00
-9%

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€125,00
Zanechajte svoj komentár