V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Námornícka modrá v kuchyni. Výnimočná kuchynská linka môže byť aj u Vás doma.

Obzeráte sa po novej kuchynskej linke? Máme pre Vás niečo výnimočné! Kuchyňa je srdcom domu. Je to miesto kde sa zvyčajne stretávame hneď ráno. Je to miesto, kde vzniká vôňa domova. Je to miesto, kde trávime značný čas. Zariadenie a výber kuchyne je preto nesmierne dôležité. Dajte si na tom záležať! V neposlednom rade, kuchynskú linku nemeníte každý rok. Preto by sa Vám mala páčiť aj niekoľko rokov.

Modrá kuchynská linka

Zabudnite na bielu kuchyňu, takú má už skoro každý. Buďte odvážní. Vyberte si kuchynskú linku vo farbe. My Vám dnes chceme predstaviť NOVINKU od našich výrobcov. Kuchynská linka Tanya. Základom je drevený dekor Dub Sonoma. Azda najbežnejší drevený dekor v dizajnérstve. A verte, že nie nadarmo. Je to svetlý odtieň, s jemnou drevenou štruktúrou. Vďaka tomu je nadčasový a určite bude trendy aj o niekoľko rokov. Dekor Dub Sonoma je ľahko kombinovateľný. Hodí sa k nemu akákoľvek farba. Aj kráľovská modrá. 

dub sonoma + námornícka modrá - Kuchynská linka TANYA

 

Dizajnová kuchynská linka, čo po viete? Spodné skrinky sú v dekore Dub Sonoma, čo opticky odľahčuje priestor. Tmavomodrá farba na horných skrinkách dodáva kuchyni elegantný a mladistvý vzhľad. Všimnite si detaily. Čierne úchytky na kuchynských skrinkách. Aj tento detail dotvára jedinenčý vzhľad tejto kuchynskej linky.

Čierna kuchynská linka

Chápame, že modrá kuchynská linka nie je pre každého. Ak sa Vám ale páči dizajn sektorovej kuchynskej linky Tanya, máme pre Vás alternatívu. Kuchynskú linku s čiernymi skrinkami. 

dub sonoma + čierny mat - Kuchynská linka TANYA

V kuchyni musí byť úložný priestor. Ale koľko?

Koľko kuchynských skriniek by malo byť v kuchyni? Koľko úložného priestoru potrebujete v kuchyni? To Vám asi nikto presne nepovie. Je to iba na Vás. Niekto potrebuje veľa skriniek na hrnce a taniere. Niekto má naopak zopár obľúbených kuchynských pomôcok. Aký typ ste Vy? 

Pri zariaďovaní kuchyne je tak ideálne siahnuť po sektorovej kuchynskej linke. Môžete si vyskladať kuchyňu ako potrebujete Vy. Vyberiete si rozmer aj typ skriniek. Môžeme Vám prezradiť, že momentálne je trendom kuchynská linka bez horných skriniek. My ale odporúčame, neriadiť sa trendami, ale svojími preferenciami. Veľmi radi Vám pri výbere kuchynskej linky poradíme. 

 

Špeciálna ponuka

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť čalúnený alebo v dekore dreva. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€135,00

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€179,00

Váľanda (posteľ) EDO 5 - SKLADOM

Váľanda EDO 5 je váľanda s úložným priestorom. Dostupná s kvalitným sendvičový matracom v dvoch prevedenia: buk + sivá vzorovaná látka.
€199,00
Zanechajte svoj komentár