Spálňový nábytok. Moderný a kvalitný nábytok do spálne.

Aké je Vaše najobľúbenejšie miesto v dome či byte? Je to obývačka, kuchyňa či terasa? Pre mnohých je najobľúbenejším miestom ich posteľ. Teda spálňa.
V spálni sa Váš deň začína aj končí. Pokojne zaspávať a prebúdzať sa svieži môžete len v príjemnom prostredí. Vytvorte si dokonalý priestor na oddych. Máme pre Vás nábytok do spálne za skvelé ceny.

Spálňový komplet Alex
Ak chcete v spálni docieliť harmóniu, poobzerajte sa po sektorovom nábytku do spálne. Skriňa, komoda, či posteľ budú v rovnakom dekore. Spálňa bude pôsobiť kompaktne a ucelene. Vďaka sektorovému nábytku si môžete zariadiť spálňu podľa Vašich priestorových možností. Môžete si kúpiť dve skrine alebo komody.

sektorový systém DESJO 6 - DESJO - sektorový systém

Úložný priestor v spálni

Pýtate sa aký to má súvis s Vašim pokojným spánkom? Znie Vám nasledujúci obraz povedome? Jedna kopa oblečenia, ktoré musíte žehliť, kopa oblečenia, ktoré musíte poskladať, kopa oblečenie, ktoré musíte uložiť naspäť do skrine, keďže ste sa ráno nevedeli rozhodnúť čo na seba. Spálňa by nemala slúžiť ako šatník. V spálni by ste teda mali mať dostatok úložného priestoru. Vešiaková a policová skriňa, komoda. Keď budete mať dostatok odkladacieho priestoru, bude Vaša spálňa uprataná. 

orech / čierna 229SDH - Spálňový komplet Vera

Krásna spálňa. Zrejme každý túži po krásnej spálni. Sme ale rôzni, a teda aj naše názory nato čo je krásne sú rôzne. Moderná lesklá spálňa, vintage spálňa alebo spálňa v tmavom dekore? Ako by vyzerala Vaša krásna spálňa? A aká je aktuálna ponuka na trhu?

Biela spálňa

Áno, biela je aktuálne trendy. Áno, platí to aj pre spálňu. Biela lesklá aj biela matná. Niektorí hovoria, že biela do spálne nepatrí. Pôsobí sterilne a odoberá pocit útulnosti. Človek potom môže mať pocit, že sa prebudil v nemocnici.
U niekoho zase navodzuje pocit čistoty. Pri prebúdzaní tak budete mať príjemný pocit. Keď sme hovorili o nemocnici, viete prečo sa v nemocniciach používa biela farba? Má údajné liečivé účinky. Očisťuje a uzdravuje, aspoň tak to tvrdia znalci farieb. Ak si teda vyberiete biely nábytok do spálne, bude to mať na Vaše zdravie liečivé účinky.
Bielu spálňu nájdete aj v našom e-shope www.nonstop-nabytok.sk. Máme pre Vás moderné spálne, biele lesklé spálne, ale aj biele spálne v kombinácií s drevom. U nás si zariadite modernú spálňu za skvelé ceny.

Spálňový komplet Wenecja  Spálňový sektor Morena

Spálňa Dub Sonoma

Drevený dekor Dub Sonoma patrí stále k najvyhľadávanejším. Svetlý odtieň dreva prináša do Vášho domu prírodu. Navodzuje pocit tepla a útulnosti. Vytvorte si vo Vašej spálni oázu pokoja, kde sa budete prebúdzať s príjemným, hrejivým pocitom. Spálňa v dekore Dub Sonoma Vám to rozhodne zabezpečí.
U nás nájdete aj iné odtiene dekoru Dub sonoma, ako Dub Sonoma čokoláda alebo Dub Sonoma trufel. Tmavší drevený dekor k Vám prinesie nádych luxusu. Tento spálňový nábytok je doplnený skriňou so zrkadlom. Z Vašej spálne bude vyžarovať elegancia. A aký vplyv to bude mať na Váš spánok? Ráno sa budete príjemne prebúdzať s pocitom výnimočnosti.

ilustračné foto 3 - FINEZJA - sektorový systém

Spálňový komplet Familia

 

Spálňový komplet Latte - trufel

 

Aký spálňový nábytok sa páči Vám? Napíšte nám. Radi zaradíme do našej ponuky produkty pre Vás.

Špeciálna ponuka

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca 8 cm si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€99,00
€89,00
-10%

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€125,00
Zanechajte svoj komentár