Čo by ste chceli mať na terase?

Jar je už skutočne tu! Dlhšie dni, slnko, teplo. Ja osobne sa teším, a Vy? Čoraz viac času trávime vonku, na záhrade. Skrášľujeme naše záhrady, vysádzame farebné kvety. Chceme aby bola záhrada našou oázou pokoja, kde budeme môcť tráviť príjemné chvíle s rodinou a priateľmi. Ale kam ich usadíme? Tento problém vyriešime my. Áno, znie to ako fráza z teleshoppingu, ale my to myslíme vážne. Máme pre Vás špeciálnu kategóriu Záhradný nábytok a navyše so zľavami.

Ratanový set Garden stôl + 7 kresiel

Záhradný nábytok z umelého ratanu

Technoratan či umelý ratan je v súčasnosti veľmi obľúbený materiál. Technoratan je obľúbený vďaka svojmu vzhľadu a údržbe. Je veľmi odolný voči vplyvom počasia, ako dážď či UV žiarenie. Váš záhradný nábytok tak budete môcť využívať niekoľko rokov.

tmavohnedá - Ratanová stolička Midas

Nebojte sa teda umelého ratanu. Vyzerá skvele! Vďaka tmavohnedej farbe Vám bude pripomínať drevo. Navodí teda príjemnú atmosféru lesa a prírody.

Ratanový set Alera roh + stolík

Podľa výrobcov je technoratan prakticky nezničiteľný. Nezmení farbu pôsobením slnečného žiarenia. Rovnako na neho nemá vplyv ani dážď. A je prakticky bezúdržbový. Vyčistíte ho jednoduchým opláchnutím alebo ho stačí pretrieť vlhkou handričkou.

tmavohnedá - Ratanový set Midas 1+4

 

Ideálna je kombinácia umelého ratanu a hliníka. Vďaka ľahkej hliníkovej konštrukcií je záhradný nábytok ľahký a manipulácia s ním teda bude veľmi jednoduchá.

Ratanová stolička SOF039  Ratanová stolička SOF039

Záhradné sedenie pre Vás

Máme záhradné sedenie presne pre Vás, stačí si iba vybrať. A výber je skutočne iba na Vás. Pred kúpou porozmýšľajte na čo budete záhradný nábytok používať. Plánujete na terase pravidelne obedovať? Milujete grilovanie s priateľmi a rodinou? Odporúčame Vám ratanový set so stolom a stoličkami.

Ratanový set SOF stôl + 4 stoličky so sedákom

 

Súčasťou setu je jedálenský stôl. Stôl je teda vyšší a Vy si budete môcť jedlo plnohodnotne vychutnať. Nemusíte sa zohýbať k nízkemu stolu. Ak požadujete ešte väčšie pohodlie, kúpte si ratanový stôl s kreslami. Vďaka podrúčkam sa môžete pohodlne usadiť a vychutnať si obed s rodinou.

tmavohnedá - Ratanový set Midas 1+4  Ratanový set Randel stôl + 4 kreslá

Ratanový set Garden stôl + 7 kresiel

Rohová sedačka na terasu

Druhou možnosťou pri výbere záhradného sedania je ratanová sedacia súprava s konferenčným stolíkom. Pohodlné sedanie alebo ležanie? :-) Mäkké podsedáky a vankúše Vám zabezpečia pohodlie a skvelý priestor na oddych. Zatvorte oči a predstavte si ako si na terase vychutnávate kávu alebo čítate knihu. Páči sa Vám takáto predstava?

Ratanový set Alera roh + stolík

Nábytok na balkón

Záhradný nábytok je vhodný aj do zimnej záhrady alebo na balkón. Vytvorte si svoj priestor pre príjemné letné posedenie. Možno postačí stôl a stoličky.

Okrúhly stôl Grand 80  tmavohnedá + tmavozelená - Ratanová stolička Grand 2

Páči sa Vám záhradný nábytok z našej ponuky? Alebo je Vaša predstava úplne iná? Napíšte nám svoje názory.

Špeciálna ponuka

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca 8 cm si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€99,00
€89,00
-10%

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€125,00
Zanechajte svoj komentár