Pohovky na každodenné spanie. V čom sú výnimočné?

Určite ste už o nich počuli, pohovky na každodenné spanie. Ale čo to vlastne je? Veď ak sa chceme plnohodnotne vyspať kúpime si posteľ a matrac. Ak chceme len ,,ležať pri telke“ tak si kúpime pohovku či sedačku.

Cosmic 100 / Cosmic 190 - Pohovka Nemo

bielo-čierna ekokoža - Manželská posteľ Cassandra-S 140/160 Sedacia súprava Capri

Pohovka na každodenné spanie je kombináciou postele a sedačky. Vznikla kvôli záujmu zákazníkov. Ľudia hľadali pohovku, ktorá by bola malá, pohodlná, a zároveň by po rozložení poskytla priestor na spanie. Spali ste už niekedy na ,,obyčajnej“ sedačke? Jednu noc je to znesiteľné, ale sedacie súpravy nie sú prioritne určené na spanie.

po rozložení - Sedacia súprava FOCUS
Aby pohovka mohla slúžiť na sedenie, a zároveň zabezpečiť plnohodnotný spánok, musí mať špeciálny matrac. Výrobcovia si obľúbili matrac s Bonell pružinami. Áno, je to v podstate pružinový matrac, ale špecifický. Hrúbka drôtu použitého na pružinu je zvyčajne 2,4 mm. V matraci sú stovky takýchto pružín, ktoré sú navzájom prepojené. Práve táto konštrukcia zabezpečuje rovnakú tvrdosť matraca po celý čas životnosti. Zároveň zabezpečuje vzdušnosť matraca. Matrac ,,dýcha“ a minimalizuje sa tak priestor pre roztoče či prach. Rozloženie pružín sa postará o skvelú oporu Vášho tela počas ležania. Nebojte sa, nebudete ležať na pružinách. Pružinová konštrukcia je doplnená PUR penou alebo vysokoelastickou penou. Záleží na výrobcovi.

Ekf capucino / Madryt 128 - Pohovka Evo 

Kam uložiť pohovku?

Kam uložiť pohovku? Kamkoľvek. Ako predajcovia Vám môžeme povedať, že naši zákazníci ju využívajú skutočne rôzne. Na chaty či chalupy, alebo do garsónky. Pohovky na každodenné spanie sú teda skvelým riešením pre malé priestory. Počas dňa môžete privítať návštevu. Večer pohovku ľahko rozložíte a môžete sa dobre vyspať.

Ale pohovka je vhodná skutočne kamkoľvek. Do detskej či študentskej izby, ale aj do obývačky. Chodieva k Vám rodina či priatelia? Chcete aby sa u Vás skvele vyspali? Nebudete zrejme kupovať posteľ či váľandy. Pohovka na každodenné spanie je to, čo hľadáte. 

Pohovka Enjoy

Jedna naša zákazníčka nám prezradila, že si kúpila dve pohovky na každodenné spanie. Kúpila si u nás pohovky DeLuxe. Má ich v obývačke namiesto sedacej súpravy. A dôvod? ,,Keďže bývame 200 km od rodičov, často k nám chodia a automaticky u nás aj prespia. Nemusela som teda kupovať posteľ, ktorú by som aj tak nemala kam dať. Rodičia sa vyspia výborne." Zákazníčka ešte dodala, že ju teší aj to, že má ,,inú obývačku". Teda nie klasickú rohovú sedaciu súpravu, ale dve pohovky uložené oproti sebe. 

Pohovka DeLuxe 

Pohovka na každodenné spanie do študentskej izby

Vytvorte Vášmu študentovi krásnu izbu. Z detskej postele už vyrástol a Vy plánujete kúpiť novú posteľ? Porozmýšľajte, či by sa Vášmu dieťaťu nepáčila pohovka. Z detskej izby vytvoríte izbu pre študenta. Pohovka bude pôsobiť skutočne štýlovo.

Cosmic 100 / Cosmic 190 - Pohovka Nemo

pohovka Solo 1 - Pohovka SOLO

 

 

Pohovky na každodenné spanie s úložným priestorom

Sedacie súpravy s úložným priestorom sú už samozrejmosťou a rovnaké nároky sa kladú aj na pohovky. Odložte si deku či vankúše. Alebo využite úložný priestor ako perinák.

Inari 94 - Pohovka Sofia

spôsob rozkladania + úložný priestor - Pohovka Sofia  Ãºložný priestor - Pohovka Sofia

Pohovky na každodenné spanie

V našom e-shope nájdete veľa pohoviek. Rôzny dizajn, rôzne látky. Výber je iba na Vás. Chcete pohovku s podrúčkami? Usaďte Vašu návštevu na pohodlnú pohovku. Môžete si vybrať pohovku s pevnými podrúčkami alebo s podrúčkami, ktoré jednoducho odložíte.

Rico 12 + ekokoža Soft 17 (sivá) - Pohovka Luiza  po rozložení - Pohovka Luiza

Mura 100 / Mura 35 - Pohovka Lumia po rozložení - Pohovka Lumia

A čo vankúše? Páčia sa Vám pohovky s vankúšmi? Pohodlné sedenie, opora chrbta, sedacia časť nie je príliš dlhá, nohy Vám teda nebudú zo sedačky visieť. To sú prínosy veľkých vankúšov na pohovke.

Aston 12 - Pohovka Malina

Každý človek má iný vkus. Preto chceme aby každý z Vás, u nás našiel pohovku, ktorú si zamiluje na prvý pohľad. 

Sawana 14 - Pohovka Cynita

Kvalitné pohovky na každodenné spanie

V našom e-shope nájdete skutočne rôzne pohovky od rôznych výrobcov. Sú to naši overení výrobcovia, s ktorými spolupracujeme už roky. Radi Vám pri výbere kvalitnej pohovky poradíme. Teraz Vám prezradíme, že najpredávanejšou pohovkou na každodenné spanie v roku 2018 bola pohovka NIVA

Pohovka NIVA

 

Je to kvalitná pohovka na každodenné spanie od slovenského výrobcu. A farba? To je iba na Vás. Dolaďte si kombináciu farieb tak, aby ladila s Vašim nábytkom, a hlavne aby sa Vám páčila. 

Ako rozložiť pohovku?

Pohovka sa musí rýchlo a jednoducho rozložiť na posteľ. To je kritérium, ktoré by ste od pohovky mali požadovať. Najbežnejšie je rozkladanie AUTOMAT alebo KLIK-KLAK. Ak sa rozhodnete pre automat, tak pohovku rozložíte vytiahnutím sedacej časti a preklopením opierky. 

Jungle 04 + ekokoža Cayenne 1122 - Pohovka GOYA po rozložení + úložný priestor - Pohovka GOYA

Pri systéme KLIK-KLAK zdvihnete sedaciu časť. Opierka sa týmto pohybom sklopí, odistíte sedaciu časť pohybom dopredu. Sedaciu časť vrátite do pôvodnej polohy. 

pohovka + kreslo + taburetka - Pohovka Pedro po rozložení - Pohovka Pedro

V čom sú teda výnimočné?

Pohovky na každodenné spanie sú vlastne 2v1. Plnia dve, respektíve až tri funkcie. Pohovka, posteľ a priestor na odkladanie. Majú špeciálny matrac, aby Vám zabezpečili maximálne pohodlie pri sledovaní televízie, ale aj v noci, počas spánku.

Kair 2627 / Punto 11 - Pohovka Pedro

Napíšte nám Vaše postrehy či skúsenosti. Alebo nám nápíšte, či sa Vám pohovky páčia.

Špeciálna ponuka

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca 8 cm si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€99,00
€89,00
-10%

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€125,00
Zanechajte svoj komentár