Recept na dobrý spánok.

Recept na dobrý spánok

Skutočne máme recept na dobrý spánok. Nie, nie je to iba fráza. Ponúkame Vám recept na dobrý spánok, ktorý je potrebné pripraviť v kuchyni.

dub wotan + svetlosivý mat - Kuchynská linka VERA

Čo teda potrebujete?
Ingrediencie:
- 1 liter vody
- 1 zrelý banán
- ½ lyžičky škorice

Príprava:
Vodu dajte zovrieť. Do vriacej vody pridajte na kolieska pokrájaný banán a varte na miernom ohni asi 10 minút. Následne nápoj preceďte a prisypte škoricu. Dobre zamiešajte. Nápoj vypite asi hodinu pred spaním.

Prečo Vám práve tento nápoj zabezpečí dobrý spánok?

Je to práve kombináciou ingrediencií. Banán, už sám o sebe má vlastnosti, ktoré pomôžu Vášmu telu pri dokonalom oddychu. Obsahuje horčík, draslík a minerálne látky, ktoré prispievajú k uvoľňovaniu svalstva. Vaše telo sa tak dostane do dokonalej pohody. Ale nie len telo, ale aj myseľ a duša bude v dokonalej pohode vďaka aminokyseline tryptofán. Tá pomáha k zvyšovaniu hladiny serotonínu, teda hormónu šťastia. Banán teda dokáže Vaše telo dokonale pripraviť na kvalitný spánok.
Škorica zase obsahuje esenciálne oleje. Vďaka tomu výrazne a krásne vonia, čo má upokojujúce účinky na naše zmysly. Podporuje trávenie a zlepšuje cirkuláciu krvi, teda celé naše tela postupne dostáva do harmónie.

Kvalitný spánok je základom zdravia

Lekári, ale aj fitnes tréneri už dávno upozorňujú, že okrem zdravého jedla a cvičenia, je nesmierne dôležitý aj kvalitný spánok. Kvalitný spánok je dôležitý pre Vaše psychické aj fyzické zdravie, pre duševnú pohodu aj pri chudnutí. Veríte či nie, ale ak snažíte dostať do formy, musíte spať aspoň 8 hodnín denne. 

látka 12 (pléd v látke 144, vankúše 12, 144 a 52) - Manželská posteľ Boxspring Belo

 

Recept, ktorý sme Vám poskytli je super, ale samozrejme, že ho nemôžete používať každý deň. Snažte sa teda vytvoriť si podmienky, aby Váš spánok bol čo najlepší. Tu je veľmi dôležitý priestor a jeho zariadenie. V skratke posteľ a spálňa. My ako predajcovia nábytku Vám môžeme odporúčať boxspringové postele. Nie sú len módným výstrelkom, ale skutočne luxusnými a kvalitnými posteľami. Pôsobia masívne, a zároveň pohodlne. Vrstvené matrace Vám poskytujú skutočne nevídané pohodlie pri oddychu a spánku. 

Loco 45 - Manželská posteľ Candice 160/180

 

Sú pohodlné a naviac skvele vyzerajú! Spálňa teda bude vyzerať ako v luxusnom hoteli či americkom filme. Môžete si vybrať z množstva poťahových látok a Vaša boxspringová posteľ bude ladiť v akejkoľvek spálni. Môžete si tak vytvoriť krásnu spálňu. Po prebudení sa Vám naskytne pohľad na krásnu spálňu a to Vám hneď urobí skvelý deň!

Máte aj Vy nejaký overený recept na dobrý spánok? Podeľte sa s nami!

Špeciálna ponuka

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť čalúnený alebo v dekore dreva. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€135,00

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€179,00

Váľanda (posteľ) EDO 5 - SKLADOM

Váľanda EDO 5 je váľanda s úložným priestorom. Dostupná s kvalitným sendvičový matracom v dvoch prevedenia: buk + sivá vzorovaná látka.
€199,00
Zanechajte svoj komentár