V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Ako si zariadiť predsieň? Predsieňová zostava, alebo botník a lavica?

Čo si budeme nahovárať, prvý dojem je dôležitý. Rovnako ako pri ľuďoch je to aj pri dome či byte. Príde k Vám návšteva a prvým miestom, ktoré uvidí je predsieň. Ako upraviť predsieň aby navodzovala príjemný pocit domova keď sa vrátite po náročnom dni z práce, a zároveň vytvorila skvelý prvý dojem? V dnešnom článku Vám ponúkneme pár tipov.

SPACE predsieň  KOMBINO predsieň

Predsieňový nábytok

Myslím si, že budete so mnou súhlasiť, že nemusíte mať v predsieni výlučne nábytkovú zostavu. Útulná predsieň vznikne aj kombináciou samostatných kúskov. Možno nemusia byť ani v rovnakom dizajne či dekore. Vznikne Vám tak originálna predsieň, ktorá bude vyjadrovať Vašu osobnosť či rodinu. 

Pre niekoho je dôležitý úložný priestor a praktickosť. V takom prípade by ste nemali zabudnúť na predsieňovú skriňu, botník a zrkadlo. Myslím, že to môžeme považovať za základné kúsky nábytku v predsieni.

Predsieňová skriňa

Možno je to špecifické pomenovanie skrine. V podstate je to vešiaková skriňa. V predsieni rozhodne potrebujete priestor pre zavesenie vetroviek či kabátov. Vďaka skrini budete mať v predsieni vždy poriadok. :-) Veci jednoducho skryjete do skrine, zatvoríte a máte upratané. :-D 

 DERBY skriňa  KENTA vešiaková skriňa

Ak nemáte priestor na skriňu tak zvoľte vešiakový panel. Na samostatné vešiaky si bude môcť Vaša návšteva zavesiť kabáty a zvyčajne je ho súčasťou aj zrkadlo.

  CLIP predsieň

Zrkadlo

Zrkadlo je nevyhnutnou súčasťou predsiene. Jednak opticky zväčší priestor, a zároveň sa môžete upraviť tesne pred odchodom z domu. :-) 

MONS zrkadlo TYP09DERBY zrkadlo 

Zrkadlo v predsieni môže byť samostatne zavesené napríklad nad komodou či botníkom alebo ako sme už spomínali, je súčasťou vešiakového panelu. Predsieň Porto má zrkladlo na dverách skrine. Zrkadlo je skoro na celú výšku dverí a tak sa pred odchodom z domu uvidíte v celej kráse. :-) Rovnako to platí aj pri modernej predsieni Zac.

Predsieň PORTO 

Botník

Základom predsiene je rozhodne botník. Pri dverách tak budete mať poriadok, a čo si budeme nahovárať, aj čistý vzduch. :-D Botník je zvyčajne výklopný takže Vám ušetrí priestor. Ak by ste museli otvárať dvere na botníku, tak by Vám na úzkej predsieni neostal priestor na obúvanie sa. 

Botník 2 DERBY botník

Botníky zvyčajne majú v hornej časti aj praktickú zásuvku. Môžete si v nej uložiť kľúče či iné drobnosti.

 

Lavica do predsiene

Ak máte v predsieni miesto, alebo oželiete skriňu či botník, tak si môžete do predsiene umiestniť lavicu.

Lavica Micerino   Lavica Line Sack

Táto dizajnová lavica sa rozhodne stane centrálnym prvkom Vašej vstupnej chodby. Lavica v predsieni bude dizajnovým doplnkom, a zároveň sa na ňu môžete posadiť pri obúvaní a vyzúvaní. :-) Predsieň bude zároveň pôsobiť vzdušne a nezapratane, ak na chodbe budete mať iba lavicu, zrkadlo a vešiak. 

Lavica Rose

 KENTA vešiakový panel   KOMBINO vešiakový panel

Predsieňové zostavy

Dokonale zladená predsieň v rovnakom dekore a dizajne, úložný priestor. Stačí Vám už iba niekoľko doplnkov ako vonná sviečka či váza. Takto jednoducho zariadite predsieň vďaka predsieňovej zostave. Veľkej obľube sa v našej ponuke teší Mecki predsieň.

VIRA-MECKI predsieň

 

Často sa však zákazníci pýtajú aj na klasickú predsieň. Teda predsieň v klasickom štýle. V našom e-shope tak nájdete aj napríklad predsieň Max či predsieň Filip

 

FILIP predsieň Predsieň 01

 Čo potrebujete mať v predsieni Vy? Je pre Vás nevyhnutnosť botník alebo vešiak?

Špeciálna ponuka

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť čalúnený alebo v dekore dreva. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€135,00

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€179,00

Váľanda (posteľ) EDO 5 - SKLADOM

Váľanda EDO 5 je váľanda s úložným priestorom. Dostupná s kvalitným sendvičový matracom v dvoch prevedenia: buk + sivá vzorovaná látka.
€199,00
Zanechajte svoj komentár