Aký nábytok do predsiene?

Aký nábytok do predsiene potrebujete? Je to jednoduché. Zamyslite sa nad tým, čo potrebujete v predsieni uložiť, čo potrebujete mať pred odchodom z domu po ruke. Kabát, topánky, kľúče. A v neposlednom rade sa potrebujete uistiť, že vyzeráte dobre. Teda v predsieni potrebujete aj zrkadlo.

ilustračné foto 3 - ANTER predsieň

Na kabáty či bundy je ideálna vešiaková skriňa alebo vešiakový panel. Výhodou skrine je, že do nej oblečenie schováte a Vaša predsieň bude vždy vyzerať čisto, upratane.
Rovnako ukryjte aj Vaše topánky. Botník, by mal byť súčasťou každej predsiene. Výklopný botník, či už dvojradový alebo trojradový, poskytne Vašim topánkam pohodlie.

NEL predsieň OTIS predsieň

 

Kľúče, dáždnik, hrebeň na úpravu vlasov pred odchodom? Ak Vám ešte popri skrini a botníku ostal priestor, odporúčame zásuvkovú komodu. V našej ponuke nájdete aj botník so zásuvkou, čo je skvelá kombinácia. Nad komodou Vám ešte ostane priestor na tak potrebné zrkadlo. Zrkadlo, ale môže byť aj na dverách skrine. Rozhodnutie je už iba na Vás.

Predsieň PORTO

 

jaseň coimbra / grafit mat (20 JKG SX) - Predsieň Solex

Aký nábytok si kúpiť do predsiene?

Už sme si definovali, že potrebujete skriňu alebo vešiakový panel, botník a zrkadlo. Otázkou teraz je, aký nábytok do predsiene si vybrať. Predsieňovú zostavu alebo sektorový nábytok?
Predsieňová zostava tvorí jeden celok. Nemôžete si teda určovať rozmiestnenie komponentov. Je určená pre menšie predsiene. Ale určite Vám zabezpečí všetko, čo od predsiene potrebujete.

AMALIA predsieň wenge / jaseň coimbra (24 EMJC CU) - Predsieň Cuba

VIRA-MECKI predsieň

Výhodou sektorového nábytku je jeho variabilita. Jeho uloženie a rozmiestnenie určujete Vy. Komponenty predsiene si rovanko vyberiete sami. Možno chcete mať dve skrine, alebo dve komody, a nad nimi otvorený priestor. Sektorový nábytok Vám ponúka rôzne komponenty v rovnakom dekore. Vaša predsieň tak bude pôsobiť ako celok.

KENTA predsieň

 

Tip do Vašej predsiene!

Za posledné odbobie sme zaznamenali zvýšený záujem o lavice do predsiene. Sú krásne, štýlové a praktické. Uľahčite si obúvanie topánok. Sadnite si!

Lavica Indian Tyrkys

 Lavica Rose

Lavicu možete uložiť k stene alebo pred botník. Záleží na Vašich priestorových možnostiach. Trendom v predsieni je lavica. Výrazný kvetinový vzor a modrá lavica, prinesie osvieženie do Vašej predsiene.

Úložný priestor v predsieni

Ako predajcovia nábytku Vám ešte môžeme prezradiť, že niektorí naši zákazníci využívajú priestor v predsieni aj na uloženie sezónneho oblečenia. Nie je teda žiadnou novinkou ak sa nás zákazník opýta na skrine s nadstavcom do predsiene. Takto môžete aj Vy maximálne využiť priestor v predsieni či na chodbe.

 MARIANA predsieň

 

 MARIANA predsieň

Biely lesklý nábytok do predsiene

Biela aj v predsieni. Áno, biely nábytok je už nejaký čas trendy. Biela, lesklá kuchynská linka či biela obývacia stena vo vysokom lesku. A biela sa nevyhla ani predsieni. Biela predsieňová zostava či sektorový nábytok. Biela a vysoký lesk dodajú Vašej predsieni lesk, luxus, moderný vzhľad. Biela naviac opticky nezaťažuje priestor. Predsieň tak bude pôsobiť vzdušne a čisto, a Vy budete mať štýlový nábytok do predsiene.

DERBY predsieň

 

SPACE predsieň

Nábytok v predsieni by mal korešpondovať s dizajnom a štýlom celého Vášho domu či bytu. Ak teda vo Vašom byte prevláda drevený dekor, bolo by vhodné ak by ste si aj do predsiene zvolili drevo.

wenge / jaseň coimbra (24 EMJC CU) - Predsieň Cuba

 dub sonoma / biely mat (24 DSW CU) - Predsieň Cuba

Štýlový nábytok do predsiene

Ste odvážný? Kúpili by ste si predsieň s bordovým leskom? Máme pre Vás jednu, predsieň Zac. Vďaka kombinácií s drevom wenge, pôsobí predsieň štýlovo. 

ZAC predsieň

 

Akú predsieň by ste si vybrali Vy? Alebo nám napíšte čo by ste chceli vymeniť vo Vašej predsieni. 

Špeciálna ponuka

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca 8 cm si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€99,00
€89,00
-10%

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€125,00
Zanechajte svoj komentár