V mesiaci máj doprava len za 8€!
Alebo aj zadarmo.

Kreslá do detskej izby

Detské kreslá sú čoraz obľúbenejším kúskom nábytku v izbe Vašich detí. Vďaka farbám rozžiaria detskú izbu a sú samozrejme aj praktické. Aké kreslá do detskej či študentskej izby sú momentálne na trhu? Z čoho si teda môžete vyberať? Radi Vám to v nasledujúcich riadkoch ukážeme.

Lana 85 / Dot 15 - Rozkladacie kreslo Keny zelená látka + zelená sieťovina - Kancelárska stolička Novello White

Rozkladacie kreslo pre deti

Rozkladacie kreslá do detskej či študentskej izby sú veľmi obľúbené aj praktické. Počas dňa kreslo skvelo poslúži na leňošenie, čítanie knihy, učenie sa či hranie. V prípade potreby kreslo jednoducho rozložíte a vznikne Vám plnohodnotná jednolôžková posteľ pre príležitostné spanie. Pohodlne sa tak u Vás vysppí Vaša návšteva či kamarát Vášho dieťaťa. Rozkladacie kreslá pre deti či študentov zvyčajne disponujú aj úložným priestorom. Deku, vankúš či prikrývku tak budete mať hneď po ruke. Posteľ pre Vášho hosťa bude rýchlo pripravená. :)

Radi Vám predstavíme rozkladacie kreslo Zeta. Je to rozkladacie kreslo pre študentov, ale je vhodné aj na chatu či chalupu, alebo do hosťovskej izby. Môžete si vybrať zo 7 farebných prevedení. Zeta je kvalitné kreslo od slovenského výrobcu.

ilustračné foto - Rozkladacie kreslo ZETA

Rozkladacie kreslo Keny je už nejakú tú dobu jedno z najobľúbenejších kresiel v našej ponuke. Rozkladacie kreslo Keny je kreslo do detskej, ale aj študentskej izby. Počas dňa poskytuje skvelý priestor na oddych, relax, leňošenie či učenie sa. Kreslo Keny sa jednoducho rozloží a vznikne Vám plnohodnotná posteľ. Bonusom je úložný priestor. Rozkladacie kreslo Keny sa vyrába v 9 farebných kombináciách, takže si máte z čoho vyberať.

Sawana 21 / Tokio Red - Rozkladacie kreslo Keny Sawana 14 / Grafity 2 - Rozkladacie kreslo Keny

Ak hľadáte rozkladacie kreslo do detskej izby, ale túžite po niečom výnimočnom, potom máme pre Vás kreslo Kaja I. Krásne rozkladacie kreslo, a opäť s úložným priestorom. Veľkou výhodou kresla Kaja I. sú podrúčky. Vďaka nim sa môžete v kresle pohodlne usadiť, podoprieť si ruky. Rozkladacie kreslo Kaja I. bude dokonale ladiť práve vo Vašom interiéri, pretože si môžete vybrať zo širokého spektra poťahových látok. Kreslo Kaja I. nie je určené výlučne pre deti, je to aj skvelé rozkladacie kreslo pre študentov. Záleží iba na Vašom výbere poťahovej látky. Dizajn kresla je univerzálny, takže kreslo môžete pokojne využiť aj na chate či chalupe.

Sova 1 / Blanca 2310 - Rozkladacie kreslo KAJA I

Detské relaxačné kreslo

Aj deti si radi doprajú relax v kresle ako my, dospelí. Doprajte im vlastné relaxačné kreslo. Do našej ponuky sme zaradili ružové hojdacie kreslo pre dievčatá, alebo modré hojdacie kreslo pre chlapcov. Ak máte doma chlapca aj dievča môžete si vybrať červené hojdacie kreslo. Dizajn kresla je jednoduchý, vďaka čomu je vhodné aj pre prívržencov minimalizmu.

biela + ružová - Detské kreslo QR-06 prírodné morenie + modrá látka - Detské kreslo QR-06

 

Kancelárske stoličky do detskej izby

Či už pri kreslení alebo písaní domácich úloh, Vaše dieťa by malo sedieť v správnej polohe a so správnou oporou. Práve preto, výrobcovia kancelárskych stoličiek myslia aj na deti. Aj v našej ponuke nájdete kancelárske stoličky pre deti či študentov. Uprednostníte dizajnovú detskú kancelársku stoličku, ktorá je pohodlná, a zároveň bude štýlovým doplnkom? Alebo hľadáte ,,klasickú" kancelársku stoličku s podrúčkami? Výber je iba na Vás, poďte si pozrieť našu ponuku detských kancelárskych kresiel

biela + ružová - Detské kreslo MATRIX 3 sivá + zelená - Detské kreslo Andy

Našli ste čo ste hľadali? Ak nie, pokojne nám napíšte, aj tu v pravo dole na online chate. My Vám radi poradíme a pomôžeme.

Špeciálna ponuka

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť čalúnený alebo v dekore dreva. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€135,00

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€179,00

Váľanda (posteľ) EDO 5 - SKLADOM

Váľanda EDO 5 je váľanda s úložným priestorom. Dostupná s kvalitným sendvičový matracom v dvoch prevedenia: buk + sivá vzorovaná látka.
€199,00
Zanechajte svoj komentár