Kreslo, Vaša súkromná oáza pokoja

Každý z nás by mal mať doma kreslo! Predstavte si to. Prídete domov z práce alebo večer, po všetkých povinnostiach, sa usadíte do kresla. Je to priestor iba pre Vás, Vaša súkromná oáza pokoja. Kreslo je miesto kde sedíte iba Vy, na okraji obývačky, napríklad. Ste teda odrezaný od ruchu okolo a môžete sa venovať iba sebe. Zdá sa Vám tento opis prehnaný? Môže to byť skutočne pravda, je to iba na Vás. Je iba na Vás či si vytvoríte svoju súkromnú relax zónu priamo v obývačke a či sa následne dokážete ,,odstrihnúť" od okolitého ruchu.

iustračné foto - kreslo + taburetka AVA JIM - Kreslo AVA JIM + taburetka AVA JIM TAB - AKCIA  Äierna + kombinácia viacerých farieb - Kreslo Butterfly

Kreslo na čítanie

Najčastejšie sa kreslo spája s čítaním kníh. Kvalitné kreslo Vám poskytne dokonalú oporu tela, zabezpečí príjemné sedenie. Podrúčky Vám poskytnú oporu pre ruky pri držaní knihy. Ako sme už spomínali v kresle budete sami a môžete si teda vychutnávať čítanie knihy. Kreslo by malo byť pohodlné, pretože knihy majú zvyčajne aj sto strán. A ak sa začítate do pútavej knihy, môžete v kresle stráviť aj hodiny.

viacfarebné + prírodná - Relaxačné kreslo Chester Lilly 361 + Casablanca 2303 - Kreslo Viktória

Pri výbere kresla, nielen na čítanie, by ste mali klásť dôraz na kvalitu a pohodlie. Informujte sa či kreslo má opierku v chrbtovej oblasti. Pre Vaše väčšie pohodlie odporúčame dokúpiť si ku kreslu aj taburetku

Taburetka Viktória 

Hľadám kreslo!

Stále si myslíte, že Vy kreslo nepotrebujete? Že je pre Vás pohodlnejšie leňošenie na sedačke? Dajte mi ešte šancu presvedčiť Vás. Kreslo nie je určené iba pre čitateľov kníh. Kreslo je miesto na relax, ale v súčasnosti je to aj dizajnový doplnok domácnosti. Zákazníci túžia po dizajnovom, luxusnom kresle. Ak hľadajú kreslo do obývačky, tak zvyčajne chcú štýlovo úplne odlišný kúsok. Nechcú teda ladiť kreslo k sedačke, ale chcú aby kreslo vyniklo. Kreslo je ,,malý" kúsok nábytku a zákazníci sa neboja experimentovať. Z pohľadu predajcu nábytku môžeme povedať, že v súčasnosti je veľmi vyhľadávané žlté kreslo.

ilustračné foto - Kreslo Manchester

 

ilustračné foto - Relaxačné kreslo Luxor

 

 

Soro 40 - Kreslo AVA PIXY 1

 

Čo poviete? Takéto dizajnové kreslá sa rozhodne stanú stredobodom Vašej obývačky a zaujmu aj Vašich hostí. Strhnú na seba pozornosť a priam Vás volajú aby ste si na ne sadli. Keď sme už pritom. Nejeden náš zákazník nám povedal, že odkedy si kúpil kreslo, tak je stále obsadené. 

Kreslá ušiaky

Veľkej obľube sa momentálne tešia kreslá ušiakyUšiakové kreslá sú nielen pohodlné, teda nemajú iba praktické využitie, ale sú aj dizajnové. Vzorované kreslá, čiernobiele kreslá či výrazné farebné kreslá.

pestrofarebná látka s kubistickými tvarmi - Kreslo AK-905 HOLM75

Ušiaky sú charakteristické ,,ušami". Teda vysokým operadlom s bočnicami. Bočnice slúžia na oporu hlavy. Kreslo Vám teda poskytne skutočné pohodlie. Ušiakové kreslo môžete využiť na čítanie kníh, ale aj na sledovanie televízie.  

sivá látka - Kreslo AK-901 BUK

Leňošky

Leňošku zaraďujeme ku kreslám, aj keď Vám možno pripomínajú skôr pohovku. Leňošky kopírujú tvar tela, a preto sú ideálne na oddych. Siesta po obede alebo večerný relax. Môžete na nej pokojne čítať knihu a nebude prekážať ak na nej zaspíte. Tvar leňošky Vám zabezpečí pohodlie.

ilustračné foto - Leňoška London

 

ilustračné foto - Leňoška Chicago

 

Leňošky sa vyrábajú v rôznych farbách. Môžete si vybrať ekokožu alebo látku. Sú vhodné do obývačky, ale aj do spálne.

Hojdacie kreslo

Ak sa povie hojdacie kreslo, tak si zrejme predstavíte starú mamu alebo dedka ako drieme v hojdacom kresle. Ratanové hojdacie kreslo pre Vašich rodičov, áno, aj takéto kreslo nájdete v našej ponuke.

prírodná - Hojdacie kreslo Rocco orech + vzorovaná látka - Hojdacie kreslo Max 2

 

Ale aj hojdacie kreslá prešli výrazným redizajnom. Dnes máme v ponuke moderné hojdacie kreslá. A prečo sú hojdacie kreslá také obľúbené aj dnes? Pohupovanie v kresle navodzuje príjemný pocit, uvoľnite sa a môžete relaxovať.

P.S. spomínate si ešte ako ste sa hojdali na stoličkách v škole? :D Tam nám to učitelia zakazovali, tak si to dnes môžete vynahradiť vlastným hojdacím kreslom.

grafit / sivá + biela ekokoža - Hojdacie kreslo Balance ilustračné foto - Hojdacie kreslo York

Wellness doma

Vytvorte si doma wellness zónu, je to jednoduché. Stačí ak si kúpite masážne kreslo. Usaďte sa a vychutnajte si masáž chrbta a sedacej časti. Oddýchnite si po náročnom pracovnom dni. Doprajte si masáž alebo si len sadnite a sledujte televíziu z pohodlného kresla.

sivá - Masážne kreslo Pulsar 

 Äierna ekokoža - Masážne kreslo Matador

Existujú ďalšie typy kresiel, ako rozkladacie kreslá či relaxačné kreslá. Ak ste zatúžili po kresle, pokojne nás kontaktujte a radi Vám pri výbere pomôžeme.

 

 

Špeciálna ponuka

Váľanda (posteľ) EDO 1

Váľanda EDO 1 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia molitanového matraca 8 cm si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€99,00
€89,00
-10%

Váľanda (posteľ) EDO 5

Váľanda EDO 5 váľanda s úložným priestorom. Farebné prevedenie čalúnenia si môžete vybrať podľa vlastných predstáv zo širokej škály poťahových látok. Korpus môže byť v prevedení: čerešňa, jelša, buk, orech alebo biela. K dispozícii je možnosť výberu z 3 prevedení matraca. Kvalitná váľanda od SLOVENSKÉHO výrobcu.
€125,00
Zanechajte svoj komentár